Główna / Na sygnale / Paczkowska policja ma nowego komendanta
Nowy komendant paczkowskiej policji kom. Janusz Mormul (z lewej) i odchodzący - podinsp. Dariusz Dregan (w środku). Foto: archiwum UM Paczków, 2013 r.

Paczkowska policja ma nowego komendanta

Zmiana na stanowisku komendanta Komisariatu Policji w Paczkowie. Dotychczasowy odchodzi do Nysy.

 

 

Komisarz Janusz Mormul został mianowany nowym komendantem Komisariatu Policji w Paczkowie. Na stanowisku tym zastąpił podinspektora Dariusza Dregana. Dotychczasowy szef paczkowskiej policji awansował na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego w Nysie. Policjanci z Paczkowa pożegnali swojego szefa w miniony poniedziałek. 

Janusz Mormul od maja 2013 r. pełnił funkcję zastępcy komendanta w Paczkowie. Został mianowany na to stanowisko po odejściu na emeryturę nadkom. Mieczysława Wilczka. Komisarz pełni służbę w policji od 26 lutego 1996 roku. W jej trakcie przeszedł przez różne szczeble kariery. Zanim trafił do Paczkowa pracował w Zespole Dyżurnych Komendy Powiatowej w Nysie. 

 

Pożegnanie podinsp. Dariusza Dregana w Komisariacie Policji w Paczkowie. Foto: UM Paczków

19 komentarzy

 1. to dlatego ostatnio był biały dym nad komisariatem :D

 2. Stopczyk, co wy tam palicie?…… Ja? Radomskie, ale jak pan major woli, to Franz ma camele. hahahahahahah

 3. może pan major się wreszcie weźmie w Paczkowie za tych co nie pracują a mają,za tą szarą strefę ,tytoniowo narkotykową …

 4. ponoć ludzi nie ma na stanowiska,dostać się tam jak do GROMU,a tu młodzi czekają jest coś takiego jak przedemerytalna,tylko po co.SELEKCJA. IM WYŻEJ TYM LEPIEJ

 5. Kiedy jest mowa o paleniu toja mam pytanie do włodarza miasta kiedy uruchomi dopłaty na wymianę starych pieców grzewczych na nowoczesne ekologiczne?

  • A po co rynek trzeba przebudować wybory już nie długo a dzieci niech chorują a swoja droga piekarnia na rynku opalana węglem to tylko w Paczkowie

   • Przez tą piekarnie wszystkie elewacje budynków w rynku i okolicach cierpią ,za malowanie budynków powinien płacić właściciel piekarni

 6. Spekulacji nie brakuje spostaxzji też ,czy to coś zmieni sadyceusze lewicowi , faryzeusza prawica, i rzymianie kler tylko demokracji i kapitalizmu brakuje , a jak jest to tylko w korporacjach rządowych, a reszta jak kto chce.

 7. Nysa 24
  cyt. Bogdan Wyczałkowski, były burmistrz Paczkowa, a obecnie radny wojewódzki i prezes Agencji Rozwoju Nysy, usłyszał w nyskiej prokuraturze zarzuty niedopełnienia obowiązków.

  Czytaj więcej: http://www.nto.pl/wiadomosci/nysa/a/byly-burmistrz-paczkowa-uslyszal-zarzuty-prokuratorskie,11680774/

 8. Jan nie tylko piekarnia węglem opala w Paczkowie nysa Opole itd

 9. weglem to pol biedy ! szkoly , instytucje publiczne! a popatrz ilu ludzi pali”GOWNAMI”(stare buty, plastyki,itd…)tego nie widzisz?moze czas zaczac szukac na wlasnym podworku!!!

  • Przyjdź pod wieczór na ul. A.Krajowej, tam gdzie jest ta duża brama, a zobaczysz i poczujesz ten smród i czarno-siwy dym.Wtedy dowiesz się co to smog. Tam powinien ktoś przyjść ze straży i się przekonać.

 10. Przyjdź na ul. A.Krajowej, tam gdzie ta duża brama, a zobaczysz co znaczy smog, tylko pod wieczór, jak się z ciemni. Smrodzą jak by się stodoła paliła, a smród większy niż przed krematorium. Niech się ktoś pofatyguje z urzędu, albo straży , to się przekona.

 11. Zapraszam na ul.Wojska Polskiego,ten dom który stoi po między Domem Kata ,a Domem Kultury. Tam od godz. 13 do 15 -tej są istne ZDZIESZOWICE,żal mi tylko dzieci ,które zawsze w tym czasie wracają ze szkoły :-( Tak tam jest co dziennie,czym Ci ludzie palą,chyba samym syfem,siekiera by zawisła…….przykre :-((

 12. tak pala w szkolach! i gownem pala ludzie

 13. Znam to bo chodzę tamtędy z dzieckiem,ledwo cokolwiek widać,kiedyś myślałam że to mgła,a to ten dym,szok….

 14. Ja nie widzę bo tamtędy nie chodzę,ale czuję.

Dodaj komentarz

x

Check Also

Paczków doczekał się Paczkomatu!

Dobra wiadomość dla miłośników zakupów internetowych. Po latach oczekiwania w Paczkowie w końcu pojawił się pierwszy Paczkomat.

Google+