Kolejna stłuczka na feralnym skrzyżowaniu

8
Kolejna stłuczka na feralnym skrzyżowaniu

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną kolejnej stłuczki na obwodnicy.

[ads1]

Około godz. 11.15 na paczkowskiej obwodnicy doszło do kolejnej stłuczki. Zdarzenie miało miejsce na feralnym skrzyżowaniu z drogą w kierunku Unikowic.

Jak relacjonował jeden z uczestników kolizji, mężczyzna jadący samochodem na czeskich numerach rejestracyjnych, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zatrzymał się na „stopie”, wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok jadącego prawidłowo peugeota kierowanego przez mieszkańca Gminy Paczków.

W wyniku uderzenia kierowca samochodu stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

8 KOMENTARZE

  1. Jeżdżę tą drogą codziennie i droga jak każda inna tu chodzi o kierowców lub brak umiejętności chyba bo to jest najzwyklejsze skrzyżowanie . A co do oświetlenia to jak ktoś już wspomniał można mieć spore zarzuty bo jadąc po 5 godzinie nie widać WCALE ! przejścia dla pieszych, które tam jest !!!!!

  2. Czysta BRAWURA pseudo kierowców, którym wydaje się ,że zdążą przejechać ,że może się uda bo ma lepsze auto może szybsze !!!!!!

  3. STOP ZAWSZE ZNACZYŁO STOP. Czas żeby policjanci zabrali sie do roboty i bardziej pijnowali takich przepisów. Ten sam problem jest przy Orelnie. Tam jest STOP!!!!!!!!!!!

Leave a Reply