Zdjęcia do filmu Kolskiego przesunięte. Poszukiwani statyści

6
By Gautam Valluri - Own work, CC0, Link

Przesunięto termin zdjęć do filmu J. J. Kolskiego. Nadal poszukiwani są statyści z Paczkowa i okolic.

 

[ads1]

 

Nie odbyły się zaplanowane na 10 września zdjęcia do filmu znanego reżysera Jana Jakuba Kolskiego. Nie oznacza to jednak, że filmowcy porzucili plany kręcenia w Paczkowie. Ekipa pojawi się w naszym mieście już w najbliższy piątek 6 października.

Jak poinformował nas asystent reżysera, ciągle poszukiwani są statyści, którzy wezmą udział w scenie nagrywanej w naszym mieście. Filmowcy szukają mężczyzn wieku powyżej 20 lat (brak górnej granicy wieku) oraz kobiet powyżej 30 roku życia (również w tym przypadku nie określono  górnej granicy wieku). Wymogiem jest normalna lub szczupła sylwetka, brak wyraźnie współczesnej fryzury i widocznych tatuaży.

Osoby zainteresowane udziałem w zdjęciach powinny przesłać zgłoszenie z aktualnym zdjęciem i numerem telefonu na maila: casting@centralafilm.pl w tytule wpisując „Paczków”. Dla statystów przewidziane jest wynagrodzenie.

 

Film pt. „Ułaskawienie”, do którego zdjęcia powstaną m.in. w Paczkowie to historia rodziców żołnierza opowiedziana z perspektywy ich 17-letniego wnuka, Janka. Jak zapowiadają twórcy, obraz jest wpisany w dramatyczną historię powojennej Polski, zawiera jednak uniwersalną treść: zmaganie dwojga rodziców o odzyskanie godności i równowagi po utracie syna.

Jak zdradził nam jeden z członków ekipy, akcja sceny kręconej w Paczkowie przeniesie nas do 1946 r. Nasze miasto będzie grało miejscowość położoną gdzieś na trasie kolejowej między Łodzią a Bieszczadami. Zdjęcia do „paczkowskiej sceny” powstaną na dworcu PKP i w jego okolicach.

6 KOMENTARZE

  1. Burmistrz chyba ma jakąś szkółkę aktorską , coś tam studiował to ma szansę się wykazać aktor z niego wyśmienity. Będzie miał gotowe zdjęcia do kampanii, jak zrujnowalem budżet w Paczkowie , a.miało być tak pięknie.

  2. To miasto rujnowane jest od dawna , tylko mało kto wie jakich metod używali , aby wyjść na swoje, pieniądze porozdawali mało kreatywnym, no tak nieoświeconą owieczką nożna lepiej rządzić, a najlepiej wychodzi im inwigilacja i modlitwy tylko nie wiem po co?.

  3. Ta fllustracja duchowa byłego burmistrza i optymizm tego burmistrza to chyba dwie drogi, prawda jest ,że obaj walczycie ze sobą ale . do podnoszenia statusu ekonomicznego wolę Rolkę .

Leave a Reply