Zwycięski sparing UKS-u

0

UKS LIDER Paczków11 września paczkowski UKS Lider rozegrał kolejny mecz sparingowy, będący sprawdzianem przed zbliżającym się startem rozgrywek ligowych. Paczkowianie na hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji okazali się lepsi od KS Siatkarz Otmuchów, z którym już wkrótce będą rywalizować w III lidze opolskiej.

Nasza drużyna uległa gościom tylko w pierwszym secie, w trzech pozostałych siatkarze Lidera okazali się lepsi od rywali. Po zakończeniu meczu (25:23, 17:25, 18:25, 23:25) rozegrany został dodatkowy set, w którym po raz kolejny paczkowianie okazali wyższość i tym samym przypieczętowali zwycięstwo na własnym parkiecie. Wynik rywalizacji 4 : 1 dla Lidera!

Już w pierwszy weekend października UKS zadebiutuje w rozgrywkach III ligi opolskiej. Prawdopodobnymi rywalami podopiecznych Mariusza Kwietnia będą Azymek Zdzieszowice, OKS Olesno, KU AZS Uniwersytet Opole, KS Siatkarz Otmuchów, MGOKSiR Korfantów, LKS Głogówek, LZS Kościerzyce, LKS Miraż Głubczyce i SKS Mechanik Nysa lub Duet Opole.

Skład UKS LIDER: Szymon Robak, Tomasz Hebel, Robert Worek, Mariusz Zarzecki, Łukasz Zarzecki, Patryk Filip, Bartosz Bocheński, Michał Hebel, Grzegorz Hulbój, Zdzisław Folęga, Łukasz Bugański, Damian Pindel.
Trener: Mariusz Kwiecień