1% – 100% radości. „Więź” apeluje o wsparcie

0

Paczkowskie stowarzyszenie „Więź” zachęca do przekazania 1% podatku.

Wraz z końcem kwietnia upływa termin złożenia rocznego zeznania podatkowego. Wypełniając formularz PIT możemy wybrać cel, na który zostanie przekazany 1% naszego podatku należnego fiskusowi. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, warto zastanowić się nad wyborem organizacji pożytku publicznego. Znajduje się wśród nich Stowarzyszenie Kultury Osób Niepełnosprawnych „Więź” z Paczkowa, które zachęca do wsparcia jego funkcjonowania magiczną sesją zdjęciową z udziałem swoich podopiecznych.

Kochani! 30 kwietnia kończy się czas na rozliczanie podatkowe za rok 2017. To ostatni dzwonek, by zwrócić do Was o wsparcie naszej organizacji pożytku publicznego Waszym 1% podatku. – czytamy na stronach stowarzyszenia. – Dzięki temu wsparciu możemy zapewnić profesjonalną i systematyczną rehabilitację naszym podopiecznym podczas warsztatów terapii zajęciowej. Kolejny raz prosimy Was o pamięć o nas przy rozliczeniu swojego PIT-u. DZIĘKUJEMY NASZYM SYMPATYKOM I FANOM😊 Stowarzyszenia. 

W jaki sposób przekazać 1%? Wystarczy wybrać instytucję, którą chcemy wesprzeć, obliczyć 1% podatku i odpowiednio wypełnić PIT.  Pieniądze na konto wybranej przez nas organizacji przekaże Urząd Skarbowy. My musimy tylko uzupełnić prawidłowo dwa pola: numer KRS oraz przekazywaną kwotę.

Foto: SKON „WIĘŹ”

Leave a Reply