Główna / Wydarzenia / Bezpłatny wywóz odpadów wielkogabarytowych

Bezpłatny wywóz odpadów wielkogabarytowych

Już za dwa tygodnie mieszkańcy naszej gminy po raz kolejny będą mieli okazję do pozbycia się starych lodówek, pralek, wersalek oraz innych wielkogabarytowych odpadów i zbędnych sprzętów. Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych oraz UM organizują czwartą edycję akcji „Wielkie porządki w Gminie Paczków”. W dniach 22, 23 kwietnia mieszkańcy gminy, mający podpisaną umowę o wywóz śmieci, mogą bezpłatnie pozbyć się zalegających odpadów. Wszystko, co należy zrobić, to wystawić je przy swoim pojemniku.

Harmonogram wywozów w rozwinięciu.

Już za dwa tygodnie mieszkańcy gminy Paczków po raz kolejny będą mieli okazję do pozbycia się starych lodówek, pralek, wersalek oraz innych wielkogabarytowych odpadów i zbędnych sprzętów. Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych oraz UM organizują kolejną edycję akcji „Wielkie porządki w Gminie Paczków”. W dniach 22, 23 kwietnia mieszkańcy gminy, mający podpisaną umowę o wywóz śmieci, mogą bezpłatnie pozbyć się zalegających odpadów. Wszystko, co należy zrobić, to wystawić je przy swoim pojemniku.

 

{loadposition adsense1}

Wywóz odpadów będzie odbywał się według następującego harmonogramu:

  • 22 kwietnia – Dziewiętlice, Frydrychów, Gościce, Kamienica, Kozielno, Lisie Kąty, Stary Paczków, Ścibórz, Trzeboszowice, Ujeździec, Unikowice, Wilamowa.
  • 23 kwietnia – Paczków

Dodaj komentarz

x

Check Also

Maturzyści 2018 w obiektywie

Zobacz zdjęcia z ubiegłotygodniowej studniówki paczkowskiego LO.

Google+