Ferie zimowe 2010

0

 

Już za kilkanaście dni, 1 lutego rozpoczną się w naszym województwie ferie zimowe. O naszych najmłodszych nie zapomniał tradycyjnie paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji, który specjalnie dla nich przygotował program na tę okazję. Zainteresowani na pewno nie będą mogli narzekać na nudę, gdyż na każdy dzień ferii zaplanowano jakąś atrakcję.

Szczegółowy program w rozwinięciu.

 

{loadposition adsense1}.

 

Dzieciaki będą mogły m.in. skorzystać z nauki gry na paninie, wziąć udział w warsztatach tanecznych, muzycznych i plastycznych. Fani komputerowej rozrywki również nie powinni czuć się zawiedzeni: dla nich przewidziano turnieje sieciowe (Counter Strike i Day of Defeat). Coś dla siebie znajdą też miłośnicy mocnych rokowych dźwięków, którzy 12 lutego będą mogli wysłuchać koncertu zespołów skupionych wokół Alterny. W międzyczasie zaplanowano także „Karnawałowy bal z Policusiem” oraz program cyrkowy w wykonaniu klaunów Ruperta i Rico, a także dyskotekę i zawody karaoke. Nie zapomniano również o młodych kinomanach. Dla nich 6 i 7 lutego w kinie „Kopernik” wyświetlana będzie komedia Mikołajek, a  w ostatni weekend ferii film, na który czekał cały świat i który dotychczas zarobił ponad miliard dolarów – Avatar w reżyserii Jamesa Camerona, twórcy słynnego Titanica. Choć główną zaletą filmu jest co prawda trójwymiarowy obraz, którego niestety w naszym kinie zabraknie, to i tak warto się wybrać m.in. ze względu na doskonałe efekty specjalne.

Zapisów na imprezy można dokonać drogą mailową (okirpaczkow@wp.pl) lub osobiście w siedzibie OKiR w godzinach 10.00-17.00.

 

 

 

{loadposition adsense1}.

http://paczkow24.pl/images/okir/ferie_zimowe_2010_program.jpg

Leave a Reply