Ferie zimowe z Ośrodkiem Kultury

0

19 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe. Jak co roku propozycje spędzenia tego czasu przez dzieci i młodzież przedstawił OKiR. 

Warsztaty z makijażu, muzyczne, taneczne, plastyczne, czy zajęcia nauki gry na instrumentach muzycznych  – to tylko niektóre z form aktywności, jakie zaproponował na ferie zimowe Ośrodek Kultury i Rekreacji.

Pierwszy tydzień ferii to m.in. otwarte warsztaty taneczne prowadzone przez Klub Tańca Sportowego Sport Dance, a także projekt pn. ”Żyj pasją”. Tradycyjnie we współpracy z policją odbędzie się również Bal Przebierańców z Policusiem, poprzedzony warsztatami plastycznymi dla dzieci i ich rodziców pn. „Szykujemy się na bal” – wspólne wykonywanie masek karnawałowych. Piątkowe popołudnie będzie można spędzić z aktorami Teatru Humoru Igraszka z Wałbrzycha, którzy zaprezentują spektakl pt. „Kłopoty Klowna”. Pierwszy tydzień zakończą rockowe warsztaty muzyczne oraz sesja fotograficzna wieńcząca warsztaty z makijażu dla dziewcząt.

W drugim tygodniu dzieciaki przeniosą się w świat magii i iluzji – wszystko to za sprawą  dwukrotnego laureata Mistrzostw Polski w sztukach magicznych Łukasza Podymskiego. W czwartek natomiast na scenie Ośrodka Kultury pojawią się kapele rockowe z Paczkowa i okolic, które zaprezentują się podczas corocznego koncertu ROCK RETURNY. Feryjny program OKiR-u zamknie dyskoteka zaplanowana na 30 stycznia.

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny. Szczegóły na plakatach zamieszczonych poniżej.

Leave a Reply