Kabaret Skeczów Męczących w Paczkowie

0

Kabaret Skeczów Męczących w PaczkowiePod koniec kwietnia w naszym mieście zagości Kabaret Skeczów Męczących – grupa znana m.in. ze skeczy o Jacku Krzynówku czy mało rozgarniętym ochroniarzu „Śrubie”.

Kabaret Skeczów MęczącychPod koniec kwietnia w naszym mieście zagości Kabaret Skeczów Męczących – grupa znana m.in. ze skeczy o Jacku Krzynówku czy mało rozgarniętym ochroniarzu „Śrubie”.

Kabaret Skeczów Męczących powstał w Kielcach w roku 2003. Do tej pory formacja stworzyła pięć autorskich programów, z których każdy był bardzo dobrze przyjmowany i wielokrotnie nagradzany.

Członkowie KSM na scenie charakteryzują się ogromną werwą i radością tworzenia, nie stronią od improwizacji i zabawy z widzem. Ogólnopolską popularność przyniosły im takie kabaretowe hity jak „Piosenka Trenera” – o korupcji w polskiej piłce, czy piosenka „Nasza Klasa”. 

Wyśmiewają absurdy naszej codzienności, przy czym potrafią śmiać się także z siebie. Śpiewają, parodiują  a wszędzie gdzie się pojawiają zdobywają rzesze nowych fanów.

Bardzo często są obecni w telewizyjnych realizacjach programów kabaretowych. KSM wywalczył ponad 50 nagród na wszelkich konkursach kabaretowych (m.in. PAKA, Lidzbark).

Kielecka grupa wystąpi w paczkowskim Ośrodku Kultury 27 kwietnia o godz. 17.00. Komicy zaprezentują swój najnowszy program pod tytułem „Śmiechosteron”. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w siedzibie OKiR w godzinach 9.00-17.00.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply