Kamil Bednarek wystąpi podczas V Aeropikniku

0
By Bieniecki Piotr - http://www.fototeo.pl Own work, CC BY-SA 3.0, Link

Przed nami piąta edycja Aeropikniku – balonowego święta Paczkowa.

 

[ads1]

 

W ostatni weekend lipca odbędzie się piąta edycja Aeropikniku połączona z Balonowym Pucharem Polski. Otwarcie imprezy zaplanowano na godz. 18.30 w piątek 28 lipca. Balony wzbiją się w powietrze na pierwsze loty sportowe z płyty Stadionu Miejskiego w Paczkowie.

Na sobotę zaplanowano dalszą rywalizację zawodników, a także nocny pokaz balonów. Na scenie nad Zalewem Paczkowskim w Kozielnie wystapią m.in. Stara Trava, Kaliber, Different, Faster i Eratox. Na dzieci czekają animacje z Myszką Miki.

W niedzielę 30 lipca od wczesnych godzin porannych na paczkowskim niebie również będzie można podziwiać balony. Ponadto o godz.12.00 nad Zalewem w Kozielnie odbędzie się turniej dla najmłodszych posiadaczy rowerków biegowych oraz turniej sprawnościowy dla rodziców. Do udziału w rywalizacji będzie można zgłaszać się do godz. 11.00 w dniu wydarzenia. Aby wziąć udział w zawodach należy posiadać własny rowerek biegowy. Po południu teren nad jeziorem opanują najmłodsi z Minionkami, a na scenie zaprezentują się Blues Motive, Poziom 600 i Sold my Soul. Na godz. 21.00 zaplanowano oficjalne zakończenie Balonowego Pucharu Polski, a o godz. 22.00 wystąpi gwiazda wieczoru – Kamil Bednarek.

 

Leave a Reply