Główna / Kultura / Kolejne muzyczne wieczory z Yagną [zdjęcia]
Za nami kolejne wieczory muzyczne w Yagna Art Club. Foto: OKiR Paczków

Kolejne muzyczne wieczory z Yagną [zdjęcia]

Za nami kolejne spotkania muzyczne w Yagna Art Club.

 

 

Yagna Art Club zaprosił mieszkańców Paczkowa na kolejne weekendowe wieczory muzyczne. 16 czerwca salę wypełniły brzmienia jazzu, bluesa oraz swingu. Na klubowej scenie zaprezentował się Funky Bus z OKiR w składzie: Łukasz Przepióra, Dariusz Kupski, Szymon Warzecha, Kinga Ostrowska, Dawid Makowski, Kacper Szwarc, Aleksander Kijas. W drugiej odsłonie wystapiła Natalia Dyrda z Kamienicy. Widzowie jak zwykle dopisali i wypełnili salę w komplecie.

21 lipca zaprezentowali się z kolei Natalia Cwajna z Nyskiego Studia Piosenki oraz Agnieszka Zielińska- wokal z akompaniamentem Szymona Warzechy w programie “Pół na Pół”. Agnieszka i Szymon to studenci Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.

Dodatkową atrakcją wieczoru była prezentacja multimedialna fotografii Mateusza Klukowskiego pt. “Wspomnienia Rzeźbione Światłem”.

Spotkania w Yagna Art Club (odpowiednio zaaranżowana dawna Jagienka) zaplanowane zostały jako wydarzenia cykliczne. Jak zapowiada Ośrodek Kultury, w kolejnych odsłonach odbędą się tam interesujące spotkania, warsztaty, wystawy oraz przede wszystkim koncerty.
Foto: OKiR Paczków

Dodaj komentarz

x

Check Also

Jarmark Bożonarodzeniowy już w najbliższą sobotę

Przed nami kolejna odsłona Jarmarku Bożonarodzeniowego. Kolorowe stragany staną na paczkowskim Rynku już w najbliższą sobotę. 

Google+