MarzKa zaprasza na fitnessowy maraton

0
Maraton Fitness już po raz trzeci. Foto: Fitness MarzKa

Już w najbliższą sobotę w hali Gminnego Centrum Sportu odbędzie się trzecia edycja Paczkowskiego Maratonu Fitness.

[ads1]

W sobotę 23 kwietnia w hali Gminnego Centrum Sportu odbędzie się Paczkowski Maraton Fitness. To już trzecia edycja imprezy organizowanej przez FITNESS MarzKa Marzena Kalka we współpracy z GCSiR.

Maraton rozpocznie się po 13:00 i potrwa cztery godziny. Treningi poprowadzą instruktorzy z Kłodzka, Prudnika, Mosznej oraz z Paczkowa. – Treningi będą megaciekawe. – zapowiada Marzena Kalka, organizatorka imprezy. – Wykorzystamy stepy, duże piłki i taśmy w treningu obwodowym. Ania Potocka pokaże nam czym jest deep work – nowy hicior w świecie fitnessu, Piotr Żymołka wymagluje wszystkich w body in action, Sandra Kostrowicka pokaże co potrafi (a potrafi, oj potrafi ) w party dance. I oczywiście będzie zumba! – wylicza organizatorka. Wśród uczestników zostaną także rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Jeszcze dzisiaj i jutro można zarezerwować bilety w przedsprzedaży w cenie 15 zł. W dniu maratonu ich cena wynosić będzie już 20 zł, więc warto się pośpieszyć. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem 608 274 742, jak również w hali Gminnego Centrum Sportu oraz w sklepie ” 4you ” w Rynku 38.