Młoda paczkowianka nagrała płytę

0
Alicja Czajkowska. Foto: facebook.com/AlicjaAlaCzajkowska

Śpiewająca 13-latka z Paczkowa nagrała swój debiutancki krążek.

 

[ads1]

 

O młodej paczkowiance Alicji Czajkowskiej pisaliśmy już wielokrotnie. 13-latka śpiewa od piątego roku życia i ma już na swoim koncie wspólne występy z Majką Jeżowską i Jackiem Cyganem. Z powodzeniem występowała także na festiwalach z Ewą Farną, Eweliną Lisowską czy Margaret. Śpiewała m.in. na scenach w Warszawie, Krakowie, Radomiu, Koninie, Wrocławiu, Legnicy, Głogowie, Sieradzu oraz wielokrotnie w Bielawie, Dzierżoniowie, Nysie i oczywiście Paczkowie.

Uczennica paczkowskiego Gimnazjum Publicznego w mijającym roku została m.in. laureatką Festiwalu Piosenek Anny German organizowanego przy Ambasadzie Rosyjskiej w Warszawie.

Kilka dni temu utalentowana 13-latka wydała swoją debiutancką płytę. Na krążku zatytułowanym “Jestem” znalazło się 13 utworów, wśród których znajdziemy także 3 kolędy.

Sponsorem płyty Alicji jest firma TERM-SYSTEM, która w związku z mijającymi świętami specjalnie dla Czytelników Paczkow24.pl przygotowała małą niespodziankę – 2 płyty Alicji. Krążki będą do odbioru w kawiarni „Czarna Kawka” przy ul. Wojska Polskiego w Paczkowie i powędrują do dwóch pierwszych osób, które zgłoszą się po nie w najbliższą sobotę 31 grudnia o godzinie 12.00. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy także do polubienia facebookowego profilu Alicji oraz wysłuchania kolędy nagranej specjalnie na tegoroczne święta.

facebook.com/AlicjaAlaCzajkowska