OKiR organizuje wyjazd na “Gitarowy Rekord”

0

Gitarowy Rekord Guinnessa - Wrocław

Jeżeli posiadasz gitarę, potrafisz na niej grać i chcesz być świadkiem bicia niesamowitego rekordu – jest impreza dla Ciebie! Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie organizuje wyjazd na Thanks Jimi Festival 2011. Szczegóły w rozwinięciu.

Gitarowy Rekord Guinnessa - WrocławJeżeli posiadasz gitarę, potrafisz na niej grać i chcesz być świadkiem bicia niesamowitego rekordu – jest impreza dla Ciebie! Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie organizuje wyjazd na Thanks Jimi Festival 2011.

30 kwietnia o godz. 10 na wrocławskim Rynku odbędzie się próba pobicia rekordu Guinnessa. Zwolennicy gitarowego grania zgromadzą się, aby wspólnie wykonać utwór Jimmiego Hendrixa “Hey Jo”. Zapisy na wyjazd na wydarzenie przyjmowane są w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie. Koszt to jedyne 5 zł. 

Coroczne święto gitary na wrocławskim Rynku, to przede wszystkim okazja do wspólnego grania, spotkań, wymiany doświadczeń, a przy okazji, do pobicia nowego rekordu Guinnessa.

Impreza jest inicjatywą Leszka Cichońskiego i zaprzyjaźnionych wrocławian, którzy co roku starają się zebrać jak największą liczbę zapalonych gitarzystów wszelkiego stylu i doświadczenia, aby wspólnie zagrać piosenkę “Hey Joe”. Oczywiście nie jest to jedyny utwór grany przez  uczestników – repertuar powiększa się z roku na rok.

Jak zawsze, imprezę uświetniają występy profesjonalnych gitarzystów i znanych zespołów. W ten sposób bicie rekordu to nie tylko wielkie przedsięwzięcie dążące do rozsławienia polskiego ducha bluesa, ale przede wszystkim, świetna zabawa, przy dobrej muzyce. Więcej informacji na stronie www.heyjoe.pl

{loadposition adsense1}

Leave a Reply