OKiR zaprasza na dyskotekę

0

OKiR zaprasza na dyskotekęOśrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza na dyskotekę. Impreza w rytmach lat 70-tych, 80-tych i 90-tych odbędzie się w najbliższą sobotę na sali OKiR przy ul. Wojska Polskiego.

OKiR zaprasza na dyskotekęOśrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza na zabawę dyskotekową. Impreza w rytmach lat 70-tych, 80-tych i 90-tych odbędzie się w najbliższą sobotę na sali OKiR przy ul. Wojska Polskiego.

Paczkowianie będą mieli okazję pobawić się przy ponadczasowych dźwiękach największych przebojów Abby, Pet Shop Boys, Modern Talking, Bad Boys Blue, Guns N’Roses, AC/DC, Elvisa Presleya, Tiny Turner i wielu innych. Nie zabraknie też miksu współczesnych hitów. Początek imprezy o godz. 18.00. Wstęp 2 zł.

Ośrodek Kultury i Rekreacji zachęca także do udziału w zabawie andrzejowej, która odbędzie się tydzień później, 26 listopada, przy akompaniamencie zespołu muzycznego „JOKER” z pobliskiego Otmuchowa. Bilety w cenie 80 zł od osoby (w tym konsumpcja) wciąż można nabyć w siedzibie OKiR.

 

 

 

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply