Główna / Kultura / Paczków wśród 11 niezwykłych miejsc w Polsce wg HRS
Kościół św. Jana Ewangelisty w Paczkowie i rynkowe kamieniczki. Listopad 2015

Paczków wśród 11 niezwykłych miejsc w Polsce wg HRS

Serwis hotelarski HRS przygotował miniprzewodnik prezentujący 11 unikalnych atrakcji Polski. Wśród nich Paczków.

 

 

HRS – portal hotelowy umożliwiający m.in. rezerwację miejsc noclegowych online opublikował krótki przewodnik pt. “POLSKA POZA SZLAKIEM. Poznaj Polskę spoza przewodników”.  „Prezentujemy 11 unikalnych atrakcji turystycznych w Polsce. Są to miejsca mało znane i nietypowe, często zupełnie pomijane przy planowaniu podróży po Polsce”. – czytamy na stronach firmy. Miniprzewodnik, jak informują autorzy, został stworzony wraz z blogerami podróżniczymi i ma za zadanie pokazać jak wiele ciekawych miejsc można znaleźć poza utartym szlakiem.

Wśród jedenastu prezentowanych miejsc znalazł się Paczków. Nasze miasto zostało opisane przez Piotra Czyszpaka, prowadzącego blog podrozepanaszpaka.pl.

„Wspaniała historia, średniowieczna tajemniczość i genialny klimat, ciekawy dom kata, jeziora, góry, szlaki piesze, kurorty narciarskie, czy czeskie specjały. Które miejsce w Polsce może pochwalić się taką różnorodnością?” – chwali autor.

Pełną wersję przewodnika obejrzeć można pod adresem www.hrs.com/pl/projekty/poza-szlakiem/

Dodaj komentarz

x

Check Also

Polonez na Rynku już po raz czwarty [foto i wideo]

Uczniowie paczkowskiego LO już po raz czwarty zatańczyli poloneza na Rynku. Szkoła przygotowała krótki film z tego wydarzenia.

Google+