Plejada gwiazd w OKiR, czyli „Andropauza 2”

0

Andropauza 2 w Paczkowie

Plejada gwiazd i potężna dawka humoru. Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza na spektakl „Andropauza 2”, w wykonaniu warszawskiego teatru Palladium.

Andropauza 2 w PaczkowiePlejada gwiazd i potężna dawka humoru. Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza na spektakl „Andropauza 2”, w wykonaniu warszawskiego teatru Palladium.

Przedstawienie to powrót bohaterów z gorąco przyjętej przez publiczność sztuki „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” opowiadającej o perypetiach pięciu nieznajomych, którzy spotykają się w sanatorium. Według autorów sztuka w krzywym zwierciadle pokazuje polską rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu, historię, która każdemu może się zdarzyć, opowiedzianą prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach. W ciągu dwóch sezonów spektakl został wystawiony 500 razy w miejscowościach całej Polski.

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami? Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu.

W podwójnej obsadzie grają zamiennie: Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Beja-Zaborski, Piotr Skarga, Michał Pietrzak, Agata Załęcka, Magdalena Damięcka i Alicja Kwiatkowska.

Spektakl odbędzie się 17 września o godz. 19.00 w sali OKiR przy ul. Wojska Polskiego. Bilety w cenie 70 zł do nabycia w Domu Kultury w godz. 10.00-17.00. 

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply