PRL-party, czyli dyskoteka 40-latka

PRL-party w Paczkowie„Komuno wróć!” – zabawę z przymrużeniem oka pod takim właśnie hasłem organizują wspólnie restauracja „Jagienka” i paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji. Szczegóły w rozwinięciu.

PRL-party w Paczkowie„Komuno wróć!” – zabawę z przymrużeniem oka pod takim właśnie hasłem organizują wspólnie restauracja „Jagienka” i paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji.

Jeśli pamiętasz czasy, kiedy szczytem marzeń był fiat 125p, mięso można było kupić wyłącznie na kartki, a czarno-biały telewizor tylko po odstaniu kilkunastu godzin w kolejce, to ta impreza jest właśnie dla Ciebie!

„PRL-party, czyli dyskoteka 40-latka” to zabawa w gorących rytmach lat 60-tych i 70-tych. Okazję do przywołania wspomnień z tamtego okresu będziemy mieli już w najbliższy piątek 27 maja.

Jak podkreślają organizatorzy, impreza nie jest efektem tęsknoty za minionym systemem, lecz za muzyką i klimatem tamtych lat, które dla wielu z nas były czasami młodości, dojrzewania i pierwszych miłości.

Uczestników obowiązują „stroje z epoki”, a więc odkurzamy zalegające na dnie szafy „relaksy”, „texasy” z Pewexu, leginsy i tapirujemy grzywy. Najlepszy strój zostanie nagrodzony. Zabawie towarzyszyć będzie wystawa plakatów z czasów PRL.

Początek imprezy o godz. 20.00. Wstęp 15 zł. Uwaga! Reglamentacja towaru! ;-) W cenie biletu „karta żywnościowa” o wartości 5 zł dla każdego uczestnika do zrealizowania w bufecie.

Rezerwacji biletów dokonywać można telefonicznie pod numerem 669 046 019. Ilość miejsc ograniczona.

{loadposition adsense1}

Leave a Reply