Główna / Kultura / Wystawa malarstwa Marcina Dzierbunia
Wystawa malarstwa Marcina Dzierbunia
Wystawa malarstwa Marcina Dzierbunia

Wystawa malarstwa Marcina Dzierbunia

W Domu Plastyka odbędzie się jutro wernisaż wystawy Marcina Dzierbunia – artysty znanego z grającego alternatywnego rocka zespołu Mirna Ray.

W najbliższy piątek 11 marca w Domu Plastyka odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Marcina Dzierbunia. Autor prezentowanych prac to urodzony w Paczkowie w 1975 r. absolwent Instytutu Sztuki Uniwersytetu w Opolu. Od 2003 roku mieszka w Londynie, gdzie wraz z bratem tworzy rockowo-alternatywny zespół Mirna Ray.

Wystawa składa się głównie z prac, które powstały w Paczkowie w ostatnich kilku miesiącach. Jak zapowiadają organizatorzy, ich tematyka jest bardzo różnorodna i wynika z poszukiwań oraz prób znalezienia własnej, charakterystycznej formy wyrazu.

Wernisaż będzie także okazją do zakupu prac artysty. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny. Obrazy będzie można oglądać w Domu Plastyka do końca marca.

wystawa_marcina_dzierbunia_plakat

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

x

Check Also

"Noc z Andersenem" 2015. Foto: Biblioteka Publiczna w Paczkowie

Niezwykła noc w bibliotece

Już jutro paczkowskie dzieci będą miały okazję spędzić magiczną noc w bibliotece. Wszystko w ramach międzynarodowej imprezy czytelniczej „Noc z Andersenem”.

Google+