Powstanie Paczkowska Karta Miejska?

0
"Paczków - Town hall" autorstwa Lestat (Jan Mehlich) - Praca własna. Licencja CC BY-SA 2.5 na podstawie Wikimedia Commons.

Stowarzyszenie Kupców wyszło z niezwykle interesującą i cenną inicjatywą. Już w najbliższy piątek odbędzie się spotkanie w sprawie stworzenia w Paczkowie Karty Miejskiej, która ma uprawniać turystów do rozmaitych zniżek.

Inicjatywa ma na celu promocję Paczkowa oraz zachęcenie turystów do odwiedzania miejscowych sklepów i lokali. Każdy chętny kupiec czy przedsiębiorca (nawet nie zrzeszony w Stowarzyszeniu) będzie miał możliwość przystąpienia do tego programu. Do karty dołączona będzie książeczka-przewodnik, w której zamieszczone zostaną informacje o sklepach i atrakcjach, z których można skorzystać oraz o zniżkach i wstępach wolnych jakie lokalni przedsiębiorcy są w stanie zaproponować.

Całość promować będzie hasło „Poznaj Paczków z Paczkowską Kartą Miejską. To najlepszy i najtańszy sposób, aby poznać nasze miasto i okolice”.

Szczegóły na temat programu zostaną omówione podczas spotkania, które odbędzie się w Hotelu Kotwica 21 czerwca o godz.17.30. Wszelkie sugestie oraz uwagi na temat przedsięwzięcia będą mile widziane.

Członkowie Stowarzyszenia chcą, by Karta Miejska stanowiła ich wkład w promocję miasta i rozwój turystyki w Paczkowie. Pomysłodawcą projektu jest pani Teresa Stańczyc-Bednarz, szefowa firmy Terra-Tour, od niedawna oprowadzającej wycieczki po Paczkowie.

Leave a Reply