101 km/h przez Ścibórz

Kierowca volkswagena gnał przez Ściborz ponad 100 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Podczas minionego weekendu w powiecie nyskim trzech kierowców straciło swoje prawo jazdy. Jednym z pechowców był kierowca pędzący przez Ścibórz.

Zatrzymany w podpaczkowskiej miejscowości 30-letni mieszkaniec powiatu krapkowickiego w momencie pomiaru miał na liczniku 101 km/h.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci ukarali mężczyznę mandatem i punktami karnymi. Dodatkowo kierujący stracił swoje uprawnienia do kierowania pojazdem, które będzie mógł odzyskać dopiero za 3 miesiące.

Policja przypomina: kierowca po przekroczeniu dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o minimum 50 km/h, traci prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Jeżeli osoba ta będzie w dalszym ciągu prowadzić pojazd bez prawa jazdy, 3-miesięczny okres będzie przedłużony do pół roku. W przypadku ponownego prowadzenia pojazdu w przedłużonym okresie, starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem. Po cofnięciu uprawnień kierowca będzie musiał ponownie zdać egzamin.

6 KOMENTARZE

  1. BRAWO POLICJA !!!!! Częściej patrolować trase nysa kłodzko . Tak właśnie jadą owczarki niemiecki piątek i niedziele niepatrzą na nic.

  2. Zapewne jechał BMW. Potwierdzone badaniami medycznymi, że po wejściu do tego auta i ruszeniu z miejsca, kierowca traci Mózg, jeśli go ma.

  3. Stary TRANZIT DUBEL KABINA BIALY porusza sie po Paczkowie cieknący olej +inne płyny wydobywają sie z niego na nową płyte rynku kontrola musi być

Leave a Reply