Ratujmy Igorka!

5

2-letni Igorek z Paczkowa rozpoczyna walkę o życie. Pomóżmy mu ją wygrać! 

Igorek Żyrek z Paczkowa potrzebuje naszej pomocy. 10 kwietnia chłopiec skończył 2 latka. Kilka dni temu wykryto u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Mimo, że zmagania z chorobą dopiero się rozpoczęły, rodziny chłopczyka już nie stać na kosztowne leczenie chemioterapeutyczne.

Walkę małego mieszkańca Paczkowa może wesprzeć każdy z nas przekazując dowolną wpłatę na wskazany niżej numer konta Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” w tytule przelewu wpisując Igor Żyrek. Chłopcu można także pomóc przekazując 1% podatku przy składaniu rozliczenia rocznego (KRS 00000 86210).

Odbiorca: Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”
Numer konta: 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867
Tytuł przelewu: Igor Żyrek

Ponadto na jutrzejszym Jarmarku Wielkanocnym pojawi się stoisko, gdzie każdy będzie mógł wesprzeć leczenie chłopca poprzez zakup świeżych jaj, ciast i gorących napojów. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Igorka.

5 KOMENTARZE

  1. Proszę umożliwić wpłacania pieniędzy za pomocą PayPal. Nie wszyscy jesteśmy w stanie przesłać pieniądze na konto bankowe, są kraje z których to jest prawie niemożliwe.

  2. Warto założyć zbiórkę na siepomaga.pl… Ludzie zbierają tam na prawdę duże kwoty, sam wielokrotnie wspieralem potrzebujacych przez ten ten portal.

    Musi być dobrze.

Leave a Reply