Powiat remontuje drogi

30
Remont ul. Mickiewicza w Paczkowie

Zarząd Dróg Powiatowych remontuje drogi na terenie gminy Paczków. Sprawdź jakie odcinki doczekały się naprawy.

Trwają remonty na drogach powiatowych przebiegających przez gminę Paczków. Zarząd Dróg Powiatowych przeznaczył na ten cel ok. 200 tys. zł.

W ramach prowadzonych prac nowej nawierzchni doczekało się m.in. skrzyżowanie przy wjeździe do wsi Dziewiętlice. Koszt tego przedsięwzięcia wyniósł 50 tys. zł. Drogowcy położyli także nową warstwę asfaltu na odcinku 249 m drogi powiatowej od wsi Unikowice w kierunku obwodnicy. Koszt wykonania nowego dywanika bitumicznego na tym fragmencie jezdni również wyniósł 50 tys. złotych.

Obecnie trwa także remont ul. Mickiewicza w Paczkowie na całej długości drogi. Nowa, cienka warstwa asfaltu kładzionego metodą tzw. mikrodywanika na odcinku ponad 770 m kosztować ma ok. 100 tys. zł. Prace na ul. Mickiewicza oraz utrudnienia na drodze z nimi związane, powinny zakończyć się w ciągu najbliższych dni.

30 KOMENTARZE

 1. I jeszcze przydałoby się dodać że o naprawy tych dróg zabiegał burmistrz. Samo starostwo raczej nie pochyliłoby się nad naszymi drogami. Szkoda że informacje nie są pełne a wybiórcze. I jeszcze jedno. Szkoda że nie ma na stronie żadnego ifo. z wczorajszej dużej uroczystosci z obchodów święta sybiraków. Duża szkoda było pięknie, odświętnie, a jak sie już nie lubi Rolki to zawsze można napisać o paczkiwskiej młodzieży bo warto ich chwalić. Dobra robota młodzi paczkowianie i burmistrzu też !

  • A ja popieram i dlaczego dajecie tyle minusów. To znaczy że albo nie potraficie czytać ze zrozumieniem albo nie lubicie paczkowskiej młodzieży

  • Panu Burmistrzowi to możemy podziekowac tylko za to że wprowadza wiele zamieszania i nic pozatym. Drogi remontuje powiat i powiat juz miał to dawno zaplanowane więc pochwał dla Pana Burmistrza nie ma co wysyłac. Pozatym pan Burmistrz powinien usiaśc i zając sie głeboka refleksja zając nad tym co wokoło gootacza bo traci wszędzie swoje zaufanie jakie miał na poczatku swojej kadencji. W radzie traci w oczach u sołtysów traci w oczach u pracowników w urzedzie traci w oczach u przedsiębiorców traci w oczach u ludzi traci w oczach a co robi zeby tak nie było? Puszy sie swoją osobą i opowiada co to nie jest zrobione przez niego a co złego zrobili inni. Niestety drogi zrobił powiat a Pan Burmistrz w tej sprwie został tylko poinformowany.

 2. Wykonanie M A S A K R Y C Z N E !!!!!!!!Kanały nie podniesione, po prostu wpada się w dziurę.Jak mozna zrobić taką fuszerkę? Kto to odebrał? Sprawę trzeba nagłosnić nie tylko lokalnie.

 3. zgadzam się, że wykonanie jest beznadziejne. Jeżeli ktoś uważa że nie jest to „arteria”, to niech zobaczy ile ciężarówek i innych pojazdów jeździ tędy codziennie od strony Ząbkowic. Na każdym skrzyżowaniu pozostawiono dziury ze studzienkami (brawo), a chodnik wymieniono w zeszłym roku tylko od Wojska Polskiego do parku (po 1 stronie), a dalej to się potykajcie i brnijcie w błocie na granitowych poniemieckich płytach:(

 4. Sprawą zainteresował się osobiście pan Burmistrz.Efekt natychmiastowy -po południu robiono poprawki.
  Widać pracę nowego włodarza Paczkowa, robi naprawdę dużo; szkoda,że straciliśmy tyle lat.

 5. Jak już panowie skończą z mikrodywanikiem na ulicy Mickiewicza to przydało by się jeszcze wyrównać pozapadaną kostkę brukową na ulicy Wrocławskiej pomiędzy bramą Ziębicką a kioskiem ruch. Ponieważ tam jest katastrofa.

 6. Jaki władza taka droga , nic dodać nic ująć . Zawsze mogło być gorzej …. albo lepiej ale cóż drodzy wyborcy , zawsze można zmienić władzę za kilka lat albo i nie jak się sprawdzi , lepiej żeby się sprawdziła bo nasza cierpliwość na pstrym koniu jeździ …….

Leave a Reply