Muzyczny Paczków

1

Występ podsumowujący warsztaty „Vocal Camp” oraz pierwszy koncert z cyklu „Muzyczny Paczków” – to dwie propozycje dla melomanów na najbliższe dni.

Już jutro, 11 września w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie odbędzie się koncert podsumowujący warsztaty wokalne „Vocal Camp”. Podczas cyklu dziesięciu spotkań uczestnicy zapoznawali się z tajnikami sztuki wokalnej. Program warsztatów obejmował m.in. udział w indywidualnych i grupowych zajęciach z akompaniamentem, śpiewanie w wielogłosie, chórkach, praca nad ruchem scenicznym, emisja głosu, praca nad poprawną dykcją, interpretacja piosenki. Jutrzejszy koncert będzie podsumowaniem efektów pracy uczestników. Początek o godz. 18.00.

Dwa dni później, 13 września odbędzie się pierwsze spotkanie z cyku „Muzyczny Paczków”. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Generacja w Paczkowie. Podczas koncertu „Złotym kobiercem wymoszczone góry…” na scenie w Muzeum Gazownictwa wystąpią muzycy z grupy Klub 50 oraz Duo Virtuoso Tomek & Paweł. Początek koncertu o godz. 18.30. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply