Spektakl dla dorosłych w wykonaniu krakowskiego kabaretu

1
Krakowska grupa kabaretowa Formacja Chatelet. Foto: materiały organizatora

W Ośrodku Kultury zawita Formacja Chatelet z programem kabaretowym dla dorosłych pt. „Wojna płci”.

Formacja Chatelet to krakowski kabaret założony w 1996 roku. Obecnie występuje w trzyosobowym składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Barbara Tomkowiak.

„Wojna Płci” to poruszający kwestię relacji damsko-męskich, najnowszy spektakl grupy, który, jak zapowiadają jej członkowie, wymyka się wszelkim ramom, w które próbuje się wpisać kabaret. Głównie dlatego, że jest to spektakl bardzo umiejętnie balansujący na cienkiej granicy kabaretu i rzeczywistości.

Teksty do piosenek napisał poeta Michał Chludziński, muzykę skomponował Aleksander Brzeziński, a choreografią zajął się Jean Pierre Papin. Mocną stroną spektaklu są towarzyszące występowi satyryczne filmiki obrazujące śmieszność codziennych życiowych sytuacji. Organizatorzy zapowiadają, że widowisko jest dopięte na ostatni guzik, o czym świadczą chociażby stroje, specjalnie uszyte dla Formacji przez Claudius  Scisor.

Jeżeli chcecie pośmiać się z siebie, ale przede wszystkim pośmiać się z sensem to zapraszamy do Ośrodka Kultury w niedzielę 19 kwietnia o godz. 18.00. – czytamy w materiałach promocyjnych organizatora. Bilety w cenie 35 zł. do nabycia w biurze Ośrodka Kultury oraz pod numerem telefonu 668 515 513.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply