Wszystkich Świętych: zmiany w organizacji ruchu

3

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Jak co roku w okolicach paczkowskiej nekropolii zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Zmiany obowiązywać będą przez trzy dni.

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych paczkowski magistrat poinformował o planowanych zmianach organizacji ruchu w okolicach cmentarza komunalnego.

W dniach 1-3 listopada parkowanie w  pośredniej bliskości głównego wejścia na cmentarz będzie zakazane. Udostępniony zostanie natomiast przejazd od ulicy Kopernika przez krótki odcinek remontowanej ulicy Jana Pawła II (wzdłuż terenu Szkoły Podstawowej nr 2) do dwóch parkingów.

Parkingi zostaną zaaranżowane przy Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji oraz na podwórzu Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 (wjazd przez bramę od strony ulicy Jana Pawła II, obok wjazdu na teren parkingu GCSiR). Oba parkingi będą czynne w godzinach od 07:00 do 22:00.

Ze względu na ograniczoną pojemność wyznaczonych lokalizacji, urzędnicy apelują, by nie pozostawiać tam swoich pojazdów na dłużej niż jest to konieczne. Proszą także o wzmożoną uwagę na drodze i dostosowanie się do tymczasowych oznaczeń na drogach.

3 KOMENTARZE

Leave a Reply