Osobówka wjechała w TIR-a

11

O włos od tragedii – samochód osobowy wjechał pod koła ciężarówki jadącej drogą krajową nr 46.

 

[ads1]

 
Groźnie wyglądająca kolizja na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 46 z szosą w kierunku Wilamowej. Około godziny 13 samochód osobowy marki rover wjeżdżając na krzyżówkę od strony wsi zderzył się z ciężarówką jadącą prawidłowo od Paczkowa w stronę Nysy.

Jak udało nam się ustalić, kierowca osobówki uderzył w sam środek naczepy ciągniętej przez samochód ciężarowy.

W wyniku zderzenia przód rovera uległ całkowitemu zniszczeniu. W ciężarówce uszkodzeniu uległy jedynie opona, felga i elementy nadkola. Pomimo dramatycznie wyglądających skutków zdarzenia żaden z jego uczestników nie odniósł obrażeń.

Masz zdjęcia z wypadku? Podziel się nimi z Czytelnikami Paczkow24.pl. Kontakt: foto@paczkow24.pl. 

11 KOMENTARZE

 1. Wiem, że to nie na ten temat, ale nie ma gdzie poruszyc tego problemu.
  Jak jest z zabiegami rehabilitacyjnymi w MEDEX paczków, Armii Krajowej?
  Nie mozna się dostac, bo duża kolejka.Termin na marzec 2017.Ale jak zapłaci się za dodatkowy zabieg 100 zł, to bez problemu bierze się tamte i ten dodatkowy.Czyli jest miejsce i punkty z NFZ?
  Czy sprawą nie powinien zająć się Rzecznik Pacjenta?Czy NFZ pozwala na takie praktyki?
  Musimy się dowiedzieć.

 2. Tym już powinien dawno zająć się prokurator,wymuszają na pacjentach pieniądze,osobiście to poruszę wyżej,ten proceder już za długo trwa

 3. Gdyby ich rozliczyli z tych zabiegów,to brakło by doby, zabieg ma trwać 15 minut, a kończą po 10 minutach.Oczywiście nie wszystkie zabiegi tyle trwają,ale zazwyczaj są skracane.
  Sama przestałam chodzić z tego powodu-jeden burdel i nic więcej.
  Na dodatek miałam przypisane trzy,albo cztery zabiegi przez lekarza, a tam mi powiedzieli,że jeden będzie darmowy,a resztę muszę zapłacić.

Leave a Reply