Trzy auta zderzyły się na “betonówce”

12

Niecodzienny wypadek na tzw. “betonówce”. Na wysokości żwirowni zderzyły się trzy samochody.

Do niecodziennego wypadku doszło wczoraj kilka minut przed 22 na drodze wojewódzkiej 382, tzw. “betonówce”. Jak wynika z relacji świadków, na wysokości żwirowni kierowca fiata jadący w stronę Paczkowa uderzył w dzika i zatrzymał się na przeciwległym pasie jezdni. Zmierzający również w stronę Paczkowa kierowca vw golfa widząc zdarzenie zatrzymał się na swoim pasie.

Na tym jednak nie zakończył się ciąg fatalnych wydarzeń. Chwilę później nadjeżdżający z dużą prędkością z naprzeciwka ford mondeo nie zdążył wyhamować, uderzył w fiata, odbił się się od niego, a następnie zderzył się czołowo z golfem przesuwając go o ok. 20 metrów.

Pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z paczkowskiej JRG. Ponieważ do wypadku doszło już na terenie województwa dolnośląskiego po 15 minutach dojechały  zastępy z JRG Ząbkowice Śląskie i OSP Kamieniec Ząbkowicki.

W wyniku wypadku ranny został 54-letni mieszkaniec Gościć kierujący golfem. Poszkodowany doznał obrażeń klatki piersiowej, skarżył się także na ból lewej nogi i ręki. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Nysie przez zespół ratownictwa medycznego.

image

image

image

image

image

12 KOMENTARZE

  1. Na tej drodze koło transformatora w stronę Kamieńca i od strony Kamieńca powinien stać znak oznaczający zwierzęta , bo tutaj często przechodzą dziki i sarny i często są zderzenia z tymi zwierzętami , oczywiście trzeba dodać ,że tutaj większości kierowcom wydaję się , że jest to bezpieczna droga i rozwijają ogromną szybkość ! Tutaj koło GS-u przy głównej drodze jest tablica oznajmiająca województwo i tam powinna stać Policja !!!! I dodać Policji ilość zatrzymanych samochodów do kontroli , bo jest to za mało i niektórzy nudzą się !

  2. To nie był dzik, tylko pewnie burak z młyńskiej na motorze i z chustą na gębie. Często tamtendy jeździ, ostatnio tj w niedzielę w nocy ok 1-szej jechał przez zaporę. że go też przepuszczają. Jego powinni zamknąć w wariatkowie bo to psychol, kiedyś kogo zabije.

Leave a Reply