Paczkowskie koło PZW świętuje 70-lecie

3
Foto: PZW Paczków

Koło PZW w Paczkowie organizuje obchody 70-lecia swojego istnienia.

 

[ads1]

 

Zarząd koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Paczkowie zaprasza wszystkich członków oraz ich rodziny na obchody 70-lecia swojego istnienia.

Rocznicowa impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 września przy stawie „Relax”. Obchody rozpoczną zawody spławikowe, w których będą mogły wziąć udział 2-osobowe zespoły. Zbiórkę zawodników przewidziano na godz. 7.30, a rywalizacja potrwa do południa. Jak zapewniają organizatorzy, na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Po zawodach wędkarskich odbędzie się piknik rodzinny. W programie m.in. gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, pokazy wędkarstwa spławikowego i rzutowego, poczęstunek, przejażdżka łodzią wędkarską, turniej siatkówki plażowej i wiele innych. Imprezie towarzyszyć będzie otwarcie nowego placu zabaw i boiska przy Basenie Miejskim.

Z uwagi na ograniczoną liczbę stanowiska podczas zawodów wędkarskich, organizatorzy proszą o dokonanie wcześniejszych zapisów pod numerem telefonu: 516 122 536.

3 KOMENTARZE

  1. Ale mość panie rybki sobie łowię, baczcie ,aby was nikt nie zwodził, najpierw ci wykształciuchy ludzi dołują , a potem udają,, że pomagają to jest polska rzeczywistość

Leave a Reply