Aeropiknik po raz czwarty

2

Kolorowe balony i koncerty – znamy program IV edycji Aeropikniku.

 

[ads1]

 

W piątek 12 sierpnia o godz. 18.30 na paczkowskim Stadionie Miejskim rozpocznie się czwarta odsłona Aeropikniku. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, bo połączona z zawodami rozgrywanymi w ramach Balonowego Pucharu Polski. Jak wynika z zapowiedzi organizatorów do rywalizacji ma stanąć około 20 załóg z całego kraju.

W drugim dniu imprezy oprócz sportowej walki na paczkowskim niebie organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji muzycznych i rekreacyjnych. Rano, o godz. 10 odbędzie się druga odsłona rajdu Nordic Walking wzdłuż brzegów Zalewu. O godz. 16 najmłodszych uczestników imprezy do wspólnej zabawy przy muzyce zaproszą kolorowe postaci z bajek. Dwie godziny później rozpocznie się seria koncertów. Na scenie w Kozielnie wystąpią kolejno: Samanta, Wolni Ludzie i Lesioki. Wieczór zamknie zabawa w rytmach muzyki klubowej z DJ Siwy i DJ Jerry.

Niedziela będzie trzecim dniem lotów sportowych w ramach Balonowego Pucharu Polski. Ponadto o godz. 14 organizatorzy zaproszą najmłodszych widzów do udziału w programie „BALONOWE NIEBO” w wykonaniu The Clown Circus Show RUPHER & RICO. Na scenie zagrają z kolei Manson Band, Vratch, Skazani na Blueas i Letni Chamski Podryw. Aeropiknik o północy zakończy pokaz sztucznych ogni nad Zalewem Paczkowskim.

Organizatorami imprezy są Urząd Miejski, Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie oraz Klub Sportów Balonowych we Wrocławiu. Patronem medialnym Aeropikniku jest Paczkow24.pl

2 KOMENTARZE

Leave a Reply