Warsztaty z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking

Foto: materiały organizatora

Gminne Centrum Sportu zaprasza do udziału w warsztatach z zakresu prawidłowej techniki Nordic Walking.

[ads1]

Gminne Centrum Sportu i Rekreacji oraz Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zapraszają do udziału w warsztatach „Paczków chodzi” z zakresu prawidłowej techniki Nordic Walking.

– Nauka i doskonalenie prawidłowej techniki Nordic Walking, zakończona wspólnym marszem rekreacyjnym to świetna alternatywa na piątkowe popołudnie. – zachęcają organizatorzy.

Zajęcia rozpoczną się 3 czerwca o godz. 13.00 na plantach przy ośrodku “Medicus”. Udział jest całkowicie bezpłatny. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowana kadra polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Osoby nieposiadające odpowiedniego sprzętu również nie powinny mieć problemu – organizatorzy zapewniają dziesięć par profesjonalnych kijków, które będzie można bezpłatnie wypożyczyć. Na miejscu będzie także możliwość zakupienia sprzętu. Dla osób, które wykażą największe zzangażowanie, zostały przewidziane nagrody.

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo cenna inicjatywa.Na pewno skorzystam.
    W Niemczech gdzie mieszkam jest to bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu.

  2. Stowarzyszeń pełno otworzono praca za darmo, a z czego żyć i się dorabiać się grosikowe docchody wszystkie zakłady na upadku, wysokie podatki, a inwestycje szkoda mówić, przeciągają liny z jednego kąta w drugi kąt. Tak jak w piosence Polska to wielkie bagno, tylko jak z tego bagna wyjść.

Leave a Reply