WOŚP zagra w Paczkowie

19
24. Finał WOŚP w Paczkowie

W niedzielę kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która również w tym roku zagra w Paczkowie.

W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny, 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja akcji odbędzie się pod hasłem PEDIATRIA I GODNA OPIEKA LUDZI W PODESZŁYM WIEKU.

Podobnie jak w latach ubiegłych, wolontariuszy z puszkami zobaczymy także na ulicach Gminy Paczków. Paczkowskiej kweście Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy towarzyszyć będzie także kilka wydarzeń artystycznych organizowanych przez Ośrodek Kultury.

O godz. 15:00 w Sali OKiR odbędzie się koncert, podczas którego zaprezentują się przede wszystkim młodzi artyści z Paczkowa. Wystapią: Big Band, soliści studia piosenki Voices, zespoły Kaliber, Chromosom X, Different. Gościnnie zagra też zespół Cztery Ampery z Otmuchowa. Tradycyjne „światełko do nieba” zostanie wysłane o godz. 20:00.

19 KOMENTARZE

 1. Zyje w Rzymie od 23 lat w Rzymie jestem katolikiem ale od jakiegoś czasu nie praktykuje zbyt dużo zrozumiałem w tych latach będąc w Rzymie jaka instytucja jest kościół…przyklady z ostatnich 2moesiecy o których na pewno nie bylo slychac w Polsce kardynał który miał fundacje dla bezdomnych kupił 3apartamemty w Rzymie każdy wartości okolo 1.5€ i bynajmniej nie dla bezdomnych…proboszcz który miał pomagać biednym i dzieciom z rozbitych rodzin byl skromny bo ma tylko 3apartamenty wartości 300tys.€……o O.Rydzyku niechce nawet w spominać ,zostawcie Owsiaka w spokoju bo juz tylko jemu można ufać bo naprawdę pomaga a ze dostaje za to pieniadze to i słusznie bo nie ma pieniędzy na tym świecie by mu za to zaplacic

  • Ojej straszne…. zyjesz w Rzymie i jesteś katolikiem ale nie praktykujesz…. a ja zyje w paczkowie i jestem lekarzem i tez nie praktykuje… i wiesz co? jestem gó*** a nie lekarz wobec tego iż nie praktykuje. Kto komu ma pomagac i kto ile zarabia….Ile ten kardynał zarabia? Myślisz ze jako książe kościoła tak mało ze go nie stac? Przestań sie łudzić . Trza było iśc na ksiedza. Sie uczy sie ma… a co innego jak sie naciąga. A że szmaty są tak w Kosciele jak i w WOŚP to jest inna bajka. Pytanie tylko o procentowośc i celowośc. Moze powinno sie tez mu odpłacic za tych troje mlodych ludzi których zabił tzw pokojowy patrol w zesłym roku na Woodstocku – ktory i z pieniedzy WOŚP jest organizowany? Koles – ten Jurek – JUZ MA KILKA WYROBÓW….. Wiec nie porównuj tego …. osobnika, króry założył WOŚP do Jezusa, który załozył Kościoł lub Franciszka który mu przewodzi….

  • :) dobre, ale się uśmiałam. A tak na poważnie. Raz wylicytowałam rysunek rodzimej artystki. Fajny pomysł, by lokalni artyści wspierali w ten sposób orkiestrę.

 2. Tegoroczne, paczkowskie światełko do niebam, to była totalna żenada. Jak widać jaka gmina, takie światełko. Szkoda mi tylko było mojej córki, która cały dzień czekała na to światełko. Kompromitacja

 3. Czy ktoś może powiedzieć coś dobrego na to, co w ostatnim czasie zorganizował Dom Kultury? Powiedzmy sobie szczerze, odkąd nastąpiła zmiana władz w tym obiekcie wszystko jakoś się kurczy. Cóż, zapewne wszyscy są winni. Nikt tam już nie chce chodzić bo wszystko wygląda tak jak wygląda.

  • Kurczą się pieniądze w Urzędzie , kurczy się praca Burmistrza ( na nic nie ma czasu ) , ale za to pracowników w Domu Kultury przybywa , kiedyś Pan R potrzebował tylko dwóch pracowników a teraźniejszy dyrektor potrzebuje cały sztab !
   Panie Burmistrzu , kiedy będzie pan zwalniał nad liczebność urzędników ? Obserwujemy Pana poczynania , jest Pan Przewodniczącym Platformy Obywatelskiej i niech Pan NIE IDZIE TĄ DROGĄ .

Leave a Reply