Znowu płonęła słoma

8
Pożar słomy na polu w Kamienicy

W nocy spłonęła słoma zmagazynowana na polu w Kamienicy.

Wczorajszej nocy strażacy ruszyli do kolejnego już w tym roku pożaru słomy zmagazynowanej na polu. Tym razem zapłonęła niewielka sterta w Kamienicy, nieopodal granicy państwowej.

Słoma spłonęła doszczętnie. Wysokość strat oszacowano wstępnie na 5 tys. zł. Niewiele brakowało, by szkody były jednak znacznie większe, bowiem po przybyciu na miejsce strażacy zastali już palące się ściernisko i musieli skupić się powstrzymaniu ognia przed dalszym rozprzestrzenieniem na pobliskie pola z pszenicą.

W walce z ogniem brały udział dwa zastępy JRG w Paczkowie oraz OSP z Kamienicy.

8 KOMENTARZE

 1. UWAGA ! DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW PACZKOWA !
  W Paczkowie są osoby które tępią zwierzęta i robią wszystko aby ich się pozbyć .
  Przykładem może być wspólnota mieszkaniowa w Paczkowie przy ul. Armii Krajowej 1, która żąda od ZUKiM-u wydania pisma w sprawie zakazu utrzymywania w mieszkaniu psa czy kota. Lokatorzy nie cierpią zwierząt, jedna z mieszkanek powiedziała że woli trzymać diabła w domu, niż psa co świadczy o tym iż jest człowiekiem bez uczuć, nienawidzi zwierząt i ludzi. Jestem przykładem ich zazdrości i nienawiści czego doświadczyłam z nimi pod jednym dachem. Straciłam jednego psa bo został otruty i boję się o życie kolejnego. Przy takich ludziach strach wychodzić z domu, bo nie wiadomo kiedy można otrzeć się o życie moje czy mojego ukochanego pupila. Przykro mi jest z powodu , iż nikt nie wspiera osób tak prześladowanych jak ja za to, że mam psa. Była już jedna ofiara z czym nie mogę się pogodzić do tej pory, ale któż pomoże dobremu człowiekowi ?

 2. mieszkańcy wspólnoty o której pisze mieszkanka oszczerstwa które w waszym kierunku są podawane to sprawa o zniesławienie ja bym tego tak nie zostawił

 3. Mieszkanko budynku ty chyba czegoś nie rozumiesz , coś z tobą jest nie tak. Wszędzie rozpisujesz się o psie , który zdechł winiąc mieszkańców. Z tego co doczytałam to nie mieszkańcy bloku pochowali psa na posesji ale ty. Obwiniasz ich , że pies został otruty, masz dowody to je przedstaw.
  Trzeba mieć naprawdę coś nie tak z głową a ile jadu w sobie. Popatrz na siebie i twoje zachowanie wobec tych osób.
  I nie zaśmiecaj strony twoimi bezpodstawnymi oskarżeniami.
  A czy zdajesz sobie sprawę , że za pochowanie psa na posesji jest karalne.
  Radzę ci uważaj i nie oskarżaj jak nie masz dowodów

Leave a Reply