Groźny pożar na Różanej w Paczkowie

8

Pożar domu przy ul. Różanej w Paczkowie. Z ogniem walczyło 10 jednostek straży pożarnej. 

Około 12.30 straż odebrała zgłoszenie o pożarze w jednym z budynków jednorodzinnych na osiedlu przy ul. Różanej w Paczkowie.

Na miejscu okazało się, że ogień zajął niemal całe poddasze budynku. Z ogniem walczyło 10 jednostek straży pożarnej.

Jak donoszą świadkowie, straty są poważne. Prawdopodobnie ogień pojawił się w wyniku zapłonu sadzy w kominie.

8 KOMENTARZE

  1. Moi sąsiedzi.Bardzo im współczuję.Dzwoniłem na 112 jak tylko zauważyłem dym ale mieli już zgłoszenie. Oby szybko poradzili sobie z tym problemem.

  2. Nie wiem kto kryje się pod pseudo Gminniak ale sądzę że mógłby Pan sobie podarować ten komentarz, zwłaszcza gdy nie wie Pan co było przyczyną. Kominiarz był. Jak co roku. Rachunek przez niego wystawiony to potwierdza. Następnym razem proszę się zastanowić zanim Pan coś napisze…

  3. Paczkowianie mają to do siebie, że zawsze komentują w taki sposób, jak mówią cechy narodowe nasze. To znaczy, że przy ogólnej laicyzacji społeczeństwa, wszyscy stają się ekspertami we wszystkim.
    Współczuję właścicielce, to był jej i jej męża dorobek życia.

  4. społeczność paczkowa słynie z głupich komentarzy wprost nie wierzę że są jeszcze ludzie tego pokroju którzy wiedzą więcej niż poszkodowani szkoda słów w obliczu tragedii jaka się wydarzyła powinniśmy współczuć a nie wypisywać czy komuś szkoda na kominiarza czy nie ale zawsze się znajdą eksperci

Leave a Reply