Lew, wielbłądy i węże. Do miasta przyjeżdża cyrk

12
Cyrk Polonia przyjeżdża do Paczkowa
Cyrk Polonia przyjeżdża do Paczkowa

Już jutro do Paczkowa zawita Cyrk Polonia. W programie m.in. popisy lwa.

Cyrk Polonia jest w trakcie swojego turnee po Opolszczyźnie. 24 września artyści odwiedzili Brzeg, dzisiaj występują w Nysie, a jutro dadzą popis przed paczkowską publicznością, przed którą wystąpią po raz pierwszy.

Miłosnicy sztuki cyrkowej będą mogli zobaczyć m.in. największego lwa w Polsce, konie, wielbłądy, kuce, węże dusiciele oraz lamy. W programie znajdą się także popisy akrobatyczne, akrobatyka napowietrzna oraz występy clowna.

Cyrkowy namiot stanie na Stadionie Miejskim przy ul. Jagiellońskiej. Początek przedstawienia jutro (27 września) o godz. 17.00. Bilety do nabycia w kasie przed przedstawieniem. Dzieci i młodzież do lat 17 mogą liczyć na spore zniżki.

12 KOMENTARZE

  1. OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

    Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nysie Andrzej Uryasz na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 05-11-2013 o godz. 14:50 w budynku Sądu Rejonowego w Nysie z siedzibą przy Plac Kościelny 6, 48-300 Nysa, pokój 203, odbędzie się pierwsza licytacja użytkowania wieczystego nieruchomości należącej do dłużnika: Nassen MEBLE Sp. z o.o. w Warszawie , położonej przy Kolejowa 9, 48-370 Paczków, dla której Sąd Rejonowy prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1N/00023031/7.

    http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/94816

Leave a Reply