Urząd Pracy zaprasza przedsiębiorców na spotkanie

12

Nyski PUP organizuje spotkanie informacyjne z paczkowskimi przedsiębiorcami.

[ads1]

 

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie organizuje spotkanie informacyjnego dla przedsiębiorców z terenu gminy Paczków. Głownym tematem spotkania będzie możliwość pozyskania środków z Funduszu Pracy na wsparcie zatrudnienia w 2017 r.

Spotkanie odbędzie się w środę 18 stycznia o godz. 15.30 w paczkowskim Ośrodku Kultury i Rekreacji. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o potwierdzenie udziału telefonicznie pod numerem telefonu: 883 007 006, lub mailowo: a.canecki@pup.nysa.pl.

 

12 KOMENTARZE

  1. Najpierw niech up znajdzie bezrobotnych chętnych do pracy. Bo zapotrzebowanie jest i bez waszej dotacji tylko ludzi do pracy nie ma.

    • Tak prawdę mówiąc to po co i dla kogo ten Urząd Pracy istnieje. Bezrobotnych nie ma, to zamknąć tą instytucję i już, przynajmniej na urzędnikach zaoszczędzimy. UP to zbieranie podpisów i robienie kursów.

  2. W Paczkowie zostały same nieroby , po co im praca jak opieka im da pieniądze , więc nie muszą pracować ! A pracy w naszym mieście jest mnóstwo ! Tylko trzeba chcieć pracować !

  3. Fachowców tego typu jak malarz , kafelkarz , tynkarz jest dużo , tylko pracują na czarno , ale brakuje hydraulików , stolarzy , spawaczy . Kto założy tego typu firmę to zyska .

  4. Tak się dzieje bo pieniądze z UE dostali , a programy fachowców i dyrektywy kościółka wykonują co daje odwrotny efekt demokratycznego kapitalizmu , któremu cel miał służyć , w ten sposób staliśmy się służebnikami i niewolnikami za własną prośbę.

Leave a Reply