Paczkowianka drugi rok z rzędu wyróżniona stypendium premiera

3
Kinga Twerd nagrodzona stypendium Prezesa Rady Ministrów. Foto: ZS w Paczkowie

Uczennica paczkowskiego Liceum Ogólnokształcącego drugi rok z rzędu została wyróżniona prestiżowym Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Kinga Twerd, uczennica klasy III h paczkowskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej już po raz drugi znalazła się w gronie najlepszych uczniów w Polsce, którzy zostali uhonorowani Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Nagrodę premiera otrzymują najlepsi uczniowie, którzy osiągną najwyższą średnią ocen w szkole.

Uroczystość wręczenia dyplomów Stypendysty najzdolniejszym uczniom województwa opolskiego odbyła się w miniony piątek 29 listopada w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu. Gratulujemy!

3 KOMENTARZE

  1. Szkoda dziewczyny bo za parę lat ją patologia zdołuje ,jak to bywa w naszym społeczeństwie tak jest,że mądrych się chowa do szuflady, a mało zorientowanych na stołki sadza.

  2. Póki co jesteś pierwszy który ją dołuje. Może będzie na tyle kumata że na żadne „stołki” się pchać nie będzie?

  3. Kto tak pisze to nie ma nic w głowie bo zmam bardo dużo zdolnych , których już w Paczkowie nie ma , a ci co zostali to chowa się pod dywan, zresztą Paczków jest zaliczony do żebraczych miast w Polce , a ktoś się wypowiada to powinien znać tematy, a nie osobiste flustracje.

Leave a Reply