Stracił prawo jazdy za niebezpieczny manewr

2

Policjanci z nyskiej drogówki zarejestrowali niebezpieczny manewr wykonywany przez 39-letniego kierowcę. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Na początku października mundurowi z nyskiej drogówki pełnili służbę nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator. Podczas patrolu na drodze krajowej 46 na terenie gminy Paczków zauważyli jak kierujący pojazdem osobowym marki honda, tuż przed oznakowanym skrzyżowaniem wyprzedza inny pojazd. Dodatkowo w rejonie skrzyżowania znajdowały się przejścia dla pieszych. Sytuacja ta zmusiła innego uczestnika ruchu jadącego z przeciwnego kierunku do gwałtownego hamowania i zjechania na pobocze.

Sprawcą, który dopuścił się spowodowania  zagrożenia  bezpieczeństwa w ruchu drogowym okazał się 39-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Policjanci z nyskiej drogówki zatrzymali mu prawo jazdy. Sprawa została skierowana do sądu, który zdecyduje o jego dalszym losie.

2 KOMENTARZE

  1. Z soboty na niedzielę został zgubione klucze, pęk z 5 kluczami i 2 brelokami. Jeśli ktoś znalazł prosił bym o kontakt. Klucze są bardzo ważne dla mnie. Dla osoby która je znajdzie przewidziana nagroda.

Leave a Reply