Za 100 dni matura. Obejrzyj poloneza w wykonaniu uczniów LO

8
Studniówka w paczkowskim LO. Foto i wideo: ZS Paczków

Maturzyści z paczkowskiego LO bawili się wczoraj na swojej studniówce.

13 stycznia młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Paczkowie bawiła się na swoim balu maturalnym. Studniówka podopiecznych pani Barbary Popiel odbyła się w sali Domu Działkowca.

Uczniowie klasy III LO zabawę rozpoczęli tradycyjnym polonezem, a po nim zaprezentowali się w walcu. Podczas imprezy przyszli maturzyści przedstawili prezentację – wspomnienie 3 lat spędzonych w szkole oraz złożyli podziękowania dla rodziców i nauczycieli. Całość dopełniły oczywiście całonocne tańce.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć maturzystom powodzenia podczas egzaminu dojrzałości, a Państwa zaprosić do obejrzenia filmu z otwierającego imprezę tańca.

 

8 KOMENTARZE

  1. Gdzie szukać profesjonalistów w tym mieście odnosząc się do poprzedniego komentarza ? abstrahując od tematu, włodarze gminy i nie tylko za takich właśnie profesjonalistów się uważają. Obłuda. Tak samo w tym Zukimie itd itp, chociaz oni zdali sie troche pojsc po rozum do glowy i chyba juz nie pracuja tam tacy ludzie jak np ten z komunalki WitP , któremu obce były chyba pojęcia szacunku i zachowanie kultury przy załatwianiu klientów.

      • Nie chodzi o narzekanie tylko ocenę rzeczywistości. Proszę nie używać w stosunku do mnie tego typu stwierdzeń i populistycznych sformułowań, gdyż nie ma Pani/Pan pojęcia czym się w życiu zajmuję i czy robie to w sposób profesjonalny. Urzędnicy i tacy ludzie jak wspomniany Pan zdają się zapominać o podstawowych zasadach jakimi jest np. szacunek wobec drugiego człowieka i odpowiedzialność za słowa.

        • Nie była i nie nie jest moją intencją chęć okazania braku szacunku. Wręcz odwrotnie, wskazałem, że brak elementarnej wiedzy na temat zachowania osób dokumentujących wydarzenia, doprowadził do zademonstrowania braku szacunku do podmiotu tego wydarzenia, czyli uczestników studniówki. To ICH ważne życiowe wydarzenie. A osoba rejestrująca ma być TRANSPARENTNA. Niedopuszczalnym jest wchodzenie w kadr innemu reporterowi. Są różne techniki , wybór planu, obiektywy o różnych lub zmiennych ogniskowych.Jest wreszcie możliwość wcześniejszych ustaleń, kto gdzie stoi, jaką przestrzeń bezkolizyjnie może zagospodarować.I to jest właśnie szacunek i profesjonalizm. Włażenie komuś w kadr z ważną miną i ciamkanie gumy do żucia, objawem tego szacunku zapewne nie jest. Warto zapamiętać, odwdzięczy się jeszcze nie raz w życiu.

  2. Ten „Pan” potraktował mnie kiedyś jak śmiecia w biurze gdy chcialem załatwić sprawę. Ale niech nie zapomina i pamięta o takim powiedzeniu/przysłowiu – przyjdzie kryska na Matyska

Leave a Reply