Pamela Kłoczko z dwoma tytułami!

Pamela Kłoczko walczy o tytuł Miss Opolszczyzny. Foto: materiały organizatora

Paczkowianka będzie reprezentować nasze miasto w Warszawie.

Miss Publiczności i Miss Talent – to dwa tytuły, które przypadły paczkowiance Pameli Kłoczko w konkursie Miss Opolszczyzny. W sms-owym plebiscycie na naszą kandydatkę zostało oddanych aż 50% wszystkich głosów. Tym samym paczkowianka zakwalifikowała się do rywalizacji w ćwierćfinale konkursu Miss Polski, który odbędzie się 5 czerwca w Warszawie.

– Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos w konkursie! Dzięki Waszemu wsparciu udało się zdobyć ten tytuł i cieszyć się dniem gali Miss Opolszczyzny jeszcze mocniej. – napisała Pamela Kłoczko do czytelników serwisu Paczkow24.pl. – W sobotę zeszłam ze sceny z dwoma najważniejszymi dla mnie tytułami oraz niesamowitą szansą jaką jest przejście do kolejnego etapu konkursu. Tytuł Miss Publiczności oraz Miss Talent to dla mnie wybuchowa mieszanka życiowych priorytetów. Pasja, miłość i ciepło ludzi wokół mnie to podstawa, na której dalej budować będę swoje marzenia. – podsumowała. – W naszej gminie jest wiele pięknych dziewcząt. Ze swojej strony z całego serca zachęcam dziewczyny z Paczkowa do wzięcia udziału w konkursie Miss Opolszczyzny w przyszłym roku. Jeśli chodzi o tegoroczną edycję 5-ego czerwca w Warszawie jest szansa zgłosić się na casting i przejść bezpośrednio do półfinału! – dodała w rozmowie z nami Miss Publiczności.

Nam nie pozostaje nic innego jak pogratulować i życzyć powodzenia w Warszawie.

9 KOMENTARZE

  1. szkoda dziewczyny, żeby startować o mis polski to trzeba się oddać,był ostatnio program w tv co robią z dziewczynami jak chce daleko zajść ,szkoda dupy

Leave a Reply