Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Paczkowie

1
Wolontariusze ubiegłorocznego finału WOŚP w Paczkowie
Wolontariusze ubiegłorocznego finału WOŚP w Paczkowie

W niedzielę w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Koncertów i wolontariuszy nie zabraknie również w naszym mieście.

[ads1]

 

W niedzielę 11 stycznia odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która również w tym roku dobroczynnie zagra w Paczkowie. Tegoroczny finał odbędzie się pod hasłem „Diagnostyka, godna opieka dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. Tradycyjnie wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą zaopatrzeni w specjalne „orkiestrowe” identyfikatory oraz puszki, a każdy darczyńca otrzyma czerwone serduszko WOŚP.

Paczkowskiej kweście towarzyszyć będzie koncert, który rozpocznie się o godz. 15.00 w sali Ośrodka Kultury. Na scenie OKiR wystąpią: Paczkowska Orkiestra Dęta, zespoły muzyczne: „Kaliber”, „Phoenix”, „Time to be good”, zespoły taneczne: „Perełki”, „Gwiazdki”, Mateusz Bogaczewicz – SKON  „Więź” oraz&nbsp’soliści studia piosenki Voices.

wośp

[ads2]

1 KOMENTARZ

Leave a Reply