Próba samobójcza na ul. Armii Krajowej?

1
Ulica Armii Krajowej w Paczkowie. Zdjęcie poglądowe

Paczkowian zelektryzowała dziś szokująca wiadomość – na ul. Armii Krajowej kobieta chciała popełnić samobójstwo skacząc z okna jednego z budynków.

Wczoraj około godz. 19.30 służby otrzymały zgłoszenie, że kobieta znajdująca się na pierwszym piętrze jednego z budynków przy ul. Armii Krajowej grozi skokiem samobójczym. Na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Po przybyciu służb ratunkowych okazało się jednak, że żadnej próby samobójczej nie było. Z relacji świadków wynika, iż w mieszkaniu miała miejsce impreza zakrapiana alkoholem z udziałem dwóch mężczyzn i kobiety. Prywatka nie należała jednak chyba do najbardziej żywiołowych, bowiem w jej trakcie kobieta… zasnęła.

Podczas, gdy imprezowiczka pogrążona była we śnie, właściciel mieszkania opuścił lokal. Po przebudzeniu zdezorientowana pani postanowiła wyjść na zewnątrz. Niestety próby tradycyjnego opuszczenia lokalu zakończyły się fiaskiem, bowiem drzwi okazały się zamknięte. Kobieta wpadła więc na pomysł, by… wyjść przez okno.

Podczas trwania interwencji, na miejscu pojawił się właściciel mieszkania, który otworzył drzwi i wypuścił „uwięzioną”. Kobieta nie wymagała pomocy medycznej – ucierpiały jedynie budżety wezwanych na miejsce służb.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply