Jak zagłosuje Paczków? [SONDA]

Foto: materiały kandydatów oraz "Paczków - Rynek" by Lestat (Jan Mehlich) - Own work. Licensed under CC BY-SA 2.5 via Wikimedia Commons.

Za nami ostatnia debata przed niedzielnymi wyborami prezydenckimi. Na kogo zagłosujesz? Weź udział w naszej sondzie!

Już w najbliższą niedzielę zadecydujemy, kto będzie prezydentem Polski przez najbliższe pięć lat. W pierwszej turze w Paczkowie zwyciężył pochodzący z naszego miasta Paweł Kukiz. W skali całej gminy najlepszy wynik uzyskał Andrzej Duda. Jak będzie wyglądał wynik ostatecznego starcia o fotel głowy państwa? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej sondzie.

Głosować można do piątku do godz. 23.00 – wówczas zamkniemy możliwość oddawania głosów, a wkrótce potem opublikujemy ostateczne wyniki.

[socialpoll id=”2273011″]

18 KOMENTARZE

 1. Zagłosuję na doświadczonego, znającego się na prezydenturze, na tego, który w dzisiejszej debacie pokazał, że jest spokojnym wyważonym człowiekiem, mówiąc, wypowiadając się nie robił głupich uśmieszków, był stanowczy i prawdomówny. Mój cenny głos oddam na B. Komorowskiego. Choć PO, to nie jest moje ulubione ugrupowanie polityczne, to oddam głos na niego. Wolę Bronka niż średniowiecznego Dudę!! Duda, był bardzo nerwowy, patrzył z arogancją na Komorowskiego, nie mówił spokojnie tylko szczekał jak pies.. O nie Duda .. to nie mój kandydat na prezydenta.. Zastanówcie się ludziska, na kogo oddacie głos, czy na Bronka czy na Kaczyńskiego?

 2. Na Komorowskiego ,dla tego że jest doświadczonym człowiekiem ,lepiej niech prowadzi dialog gospodarczy z innymi państwami dalej niech Polska się rozwija
  ,a Duda przyjdzie zanim się rozkręci to minie kadencja ,i dla tego nie na Dudę bo widać w jego oczach jak fałszywie obiecuje coś co jest nie realne

 3. argumenty Komorowskiego to : ankiety sprzed 10 lat wypelnione przez Dude,tesc Dudy ,Maciarewicz czyhajacy za kazdym rogiem,wszystkie grzeszki PiS-u ,na ktore Duda przciez nie mial zadnego wplywu i inne drobiazgi nieistotne w programie.Komorowski przespal pod zyrandolem swa kadencje i obudzil sie z reka w nocniku zmieniajac poglady w ostatnim tygodniu kampanii. Syty establishment czuje trwoge przed utrata apanazy i wsciekle atakuje kontrkandydata!

 4. Ludzie dajcie sobie siana z tym gościem.Facet bez kartki i tego co mu inni podsuną normalnie nie potrafi funkcjonować. Jak pozwolicie mu wygrać to zobaczycie i co ten notariusz Tuska a teraz Kopaczowej jeszcze nam wywinie.Teraz będzie już robił wszystko bez skrupułów co mu podsunie emigrant z Brukseli i kiepska lekarka .Trzeciej kadencji już nie będzie z powodów formalnych.Głosujcie na młodego i dobrze wykształconego a nie na starego ramola któremu tylko kasa i lewe biznesy kwitną w głowie.

 5. Jak widzę te komentarze to ogarnia mnie pusty śmiech :D
  Jak dobrze, że już nie mieszkam w tym ciemnogrodzie… choć w dużych miastach nie jest lepiej. Ludzie zacznijcie selekcjonować informacje samodzielnie. Czytajcie artykuły, wyciągajcie WŁASNE wnioski, a nie pakujecie tę reżimową telewizyjną papkę do głowy zamiast mózgu. Wyłączcie telewizor i włączcie myślenie. Jaki doświadczony? Chyba w służbach, WSI, ProCivili. Komoruski kroi ten kraj przy każdej możliwej okazji. Sługus zagranicznej agentury, pcha nas do wojny z ruskimi a wygłasza puste frazesy o zgodzie i bezpieczeństwie. @Andrzej mówisz, że Bronek powinien prowadzić dialog gospodarczy z innymi państwami żeby polska się rozwijała… a podaj mi przykłady, w których on przeprowadził chociaż jedne poważne negocjacje na jakikolwiek istotny dla polskiej gospodarki temat. No chyba, że masz na myśli próbę sprzedania polskich lasów państwowych w celu spłacenia niesłusznych żydowskich roszczeń, które powinny być skierowane do Niemiec a nie do Polski! Dodatkowo niby w jaki sposób wg Ciebie polska się za jego rządów rozwija? @Ona40, @Andrzej przez 5 lat swojej prezydentury rezydent nie zrobił nic konkretnego, podpisał wszystkie antyobywatelskie ustawy i zawetował tylko 4, w zasadzie niezbyt istotne… skoro zawsze był zwolennikiem JOWów i zakazu finansowania partii z budżetu państwa to miał na wprowadzenie tego 5 lat, a nagle teraz przed 2 turą się obudził… może teraz Wy się ludzie obudźcie i zrozumcie, że ten człowiek ma Was kompletnie w d… i jak on wygra to będzie coraz gorzej w tym kraju… Andrzej Duda też jest wg mnie fałszywy na pierwszy rzut oka, ale jego wybór jest pierwszym krokiem do obalenia rządów PO, które nie reprezentuje w najmniejszym stopniu interesu narodowego tylko interes swoich przełożonych z Brukseli. Głosujesz na Komora to wyganiasz swoje dzieci z ojczyzny. Tyle w temacie.

  • Dudzie jest łatwiej oczerniać Komorowskiego bo już rządzi 5 lat ,jak Duda wygra to zobaczycie krytykę następnego po 5 latach co Duda spieprzył ,tyle dobrego w tym wszystkim że stare wyjadacze co już dość nakradli w tym kraju odejdą ,i ktoś będzie mógł ich solidnie za to rozliczyć

 6. Już czas na zmiany! To my młodzi mamy teraz realny wpływ na to jak będziemy żyć.Czas już skończyć z tymi styropianami co myślą że mają monopol na normalne życie. Komorowska z Bronkiem niech jedzie na szparagi to zobaczy kim jesteśmy i jak nasz traktują budujących dobrobyt na zachodzie . Propaganda naszej telewizji normalnie robi z nas idiotów’ Polska w budowie 'chyba w remoncie po budowie stan tego kraju jest ja A4 nowa autostrada w ciągłym remoncie.Dodam głos na pana Andrzeja bo chcę zmian a nie zaspanego szoguna .

   • A na co komu in vitro kiedy tyle nieszczęśliwych dzieci czeka na adopcję? Można komuś odmienić życie na wspaniałe to nie lepiej dać hajs i sobie wyprodukować dziecko, które ma nieporównywalnie większą szansę na bycie upośledzonym umysłowo lub ruchowo, to jest dopiero robienie świństwa człowiekowi.

   • Następna która ulega propagandzie. Dziewczyno takiego państwa policyjnego jak teraz to jeszcze nie było. Zobacz co policja wyrabia z zwykłymi obywatelami . Wszędzie prywata i kolesiostwo bez znajomości leżysz i kwiczysz.Te gnoje co roku 11listopada robią prowokacje policyjne w przebraniu kibili tyko po to żeby wzbudzić strach i niechęć do innych ludzi. Wystarczy posłuchać jak malowana lala rozmawia z łysą pała z aparatu ucisku o podpaleniu budki rosjanom przez policje. Gadatliwi prowokatorzy myśleli że nic nie wyjdzie na jaw .

 7. Właśnie oglądam w telewizji pana Maternę i Zelnika. To straszne jak trzeba nisko upaść kiedyś Materna to był gość ……Teraz to ………… jak ktoś niedowidzi to są zera.

 8. Bronek na tle starej dupy w okularach z klatki która udaje małolatę mówi o zdziczeniu i fali nienawiści . Prowokator z WSI pełen szacun za wykon, Mam pytanie czyją córką jest ta ruda dziewczynka ze spotu Bronka.(ministra ,członka rządu ,posła Po,samorządowca PO.POLSAT NEWS 22:04

Leave a Reply