Śmiertelne potrącenie rowerzystki

Rowerzystka zginęła w wyniku potrącenia na drodze pod Gościcami.

Kolejny tragiczny wypadek. Wczoraj tuż przed godz. 15 na drodze z Paczkowa w kierunku granicy państwowej doszło do potrącenia rowerzystki.

71-letnia mieszkanka gminy Paczków z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – niestety tam zmarła.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, rowerzystka jadąca od strony Gościc na skrzyżowaniu prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu od strony Paczkowa 71-letniemu kierowcy opla, mieszkańcowi powiatu ząbkowickiego, w wyniku czego doszło do potrącenia.  Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ma ustalić policyjne dochodzenie.

16 KOMENTARZE

 1. bo jest widoczność słaba krzaki zasłaniają drogę od Paczkowa i od Czech .Niech drogowcy się wezmą do roboty i zrobią tam porządek a kierowcy jadą bardzo szybko w stronę czech.

 2. Kondolencje dla Rodziny, a baty dla Burmistrza bo zamiast zajmowac sie pierdołami , grzechami poprzednika niech zacznie zajmowac się własnie niewykoszonymi zjazdami, zakrętami i tym, że drogowcy olewaja sprawę i nie kosza regularnie poboczy i skrzyzować, niedługo w Trzeboszowicach na zakręcie kolo boiska będzie podobna tragedia czy w Dziewiętlicach na skręcie do Paczkowa albo w Kozielnie na drodze głównej z paczkowa. Zaoszczędził Burmistrz na pradzie 147 000 tak się chwali wiec niech te pie niadze chociaż w częsci da na koszenie poboczy i skrzyżowań a nie chwali się co to on nie zrobił i jaka to nie kolejna afera zarach bedzie czy jest. Poczekamy az się jego kadencja skończy, czy tak będzie kolorowo jak nastepca zaglądnie w papiery. Zamiast walczyć z czasem przesżłym niech zacznie życ teraźniejszym i przyszłym.

 3. Jacuś ogarnij się. Co ma burmistrz do tego, że 70 babcia wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu, a 71 dziadziuś na nią najechał? W pewnym wieku refleks spada, wzrok nie ten… Naturalnie kondolencje dla rodziny zmarłej, bo to tragedia, ale fakty opisane są oczywiste.
  Ty zaś chłopcze jeszcze raz przeczytaj tekst, ze zrozumieniem, a potem się wypowiadaj na forum. A tak, po za tym w Gościcach sołtysem jest Pan K. wielki zwolennik byłego „niegospodarza” tej gminy… Jak rowy są nieokoszone, to on tego na co dzień nie widzi? Przecie on w Gościcach mieszka… Do nowego Burmistrza niech podejdzie i o tym sam mu powie.

  • NIe wiem czy on jest zwolennikiem czy nie jest, ale powinni i burmistrz i jakis tam Pan K. odpowiedzieć za niedopatrzenia w tym wzgledzie ze nie ma widocznści na drodze i o nią zadbac wkoncu chyba mją jakąs odpowiedzielnośc. a wg. paczkowianina burmistrz to chyba do wszystkiego nie ma nic do tego ale najwiecej ma do powiedzenia. A co do niegospodarza to dziwnym trafem niegospodarza basen zostawil co teraz burmistrz niby naprawil a tak naprawde tylko zasiał aferę. Niech nam pokaże dokumenty tejże niegospodarności same słowa to tylko propaganda.

 4. Panie paczkowianin 70letnia babcia (najprawdopodobniej) wymusiła pierwszeństwo, bo jeszcze nie zostało postępowanie zakończone i ostatecznie nie orzeczono winy zmarłej, więc lepiej Ty czytaj ze zrozumieniem ! A burmistrz jednak niestety ma coś do tego, ponieważ jest bezpośrednim przełożonym p. N., który odpowiada za zgłaszanie drogowcom co, gdzie i kiedy należy wykosić ! A niestety prawda taka, że chaszcze tak wielkie, że gdyby nie ta tragedia to niedługo i kierowcy ciężarówek mieliby mocno ograniczoną widoczność..

 5. Ludzie co wy k..wa wypisujecie! Kobieta nie żyje a kierowca teraz jeż coś strasznego przeżywa. Jacki i inni politykierzy już CISZA .

  • no właśnie kobieta nie żyje, a ktoś musi ponieść choć część odpowiedzialności za to jaką widoczność miała. Dziwnym trafem następnego dnia z samego rana KRZAKI zostały skoszone, i nikt nic nie wie, nikt nie widział.. a sołtys nic nie ma do tego, bo za wykaszanie rowów i wszystkich traw, krzaków przy głównych drogach odpowiada GMINA, która zleca sprawę drogowcom. A i tak gdyby nie pan K. jak to go nazywacie to to, co tam rosło przy wjeździe do Gościc dawno byłoby wyższe od drzew, on sam od czasu do czasu podkosił lub zlecił to komuś, bo oczywiście panowie Urzędnicy tylko siedzieć i pierdzieć w stołki potrafią..

   • Jacuś i anonimie nie się zamętu. To droga krajowa i powiatowa. Nie gminna. Za Wyczałkowski też te pobocza były koszowe dwa razy i to nie przez burmistrza tylko zarządców drogi. Już zapomniałeś

    • gminna czy też nie, krajowa itd sama nazwa mówi więc, że sołtys niewiele ma do tego, a sprawę na pewno zgłaszał skoro niejednokrotnie sam kosił rowy i te trawska przy drodze, bo widocznie tak jak już zostało powiedziane nikt nic sobie z tego nie robił. Musiało dojść w końcu do takiej tragedii żeby Ci, którzy za to odpowiadają nieco się ogarnęli. Mam nadzieję, że chociaż teraz urząd miasta jak i zarządcy dróg będą dbali o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu chociaż pod względem wykaszania traw i już nikt przez ich niedopatrzenia nie zginie, bo to jak ludzie jeżdżą to już indywidualna sprawa.. Jedno jest pewne – wypadki nadal będą, ale jak już to niech chociaż będzie wiadomo, że ktoś spowodował wypadek przez własną głupotę lub niedopatrzenie, bo zginąć niewinnie przez to, że ktoś jest leniwy i nie ma 30minut żeby skosić trawę to naprawdę szczyt wszystkiego !

 6. Twojej głupoty nie skomentuje domorosły oficerze śledczy. Mam nadzieje że administrator zakończy ten festiwal głupich komentarzy .

Leave a Reply