Karambol na drodze krajowej 46

Wypadek na drodze krajowej nr 46 we Frydrychowie

Cztery samochody zderzyły się na drodze krajowej we Frydrychowie.

Wczoraj około godziny 15:50 na drodze krajowej nr 46 na wysokości Frydrychowa doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów.

Kierujący mazdą 21-letni mieszkaniec powiatu nyskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu i wjechał w tył jadącego przed nim vw tiguana. Ten z kolei w wyniku uderzenia zderzył się z citroenem c3, który uderzył w tył audi a6.

W wyniku wypadku obrażeń doznały cztery osoby. Zostały one przewiezione do nyskiego szpitala. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Paczkowie.

7 KOMENTARZE

  1. Czemu nikt nie wspomniał ze osoba jadąca zielonym audi uciekła prawdopodobnie do domu po czym wróciła na miejsce wypadku kobieta w aucie i odstawiła auto tak jak było po wypadku ? Mógł tam jechać w trakcie wypadku inny kierowca … Osoba biorąca udział w tym wypadku miała widocznie coś na sumieniu …

  2. Marcin Matusiak o ile się nie mylle to za spowodowanie kolizji dostałeś 500zł i 6 ptk. karnych i to na miejscu bo widać że ewidentne najechanie na tył poprzedzającego pojazdu :)

Leave a Reply