Stłuczka przy Orlenie

12

„Stłuczka” na paczkowskiej obwodnicy. Apelujemy o ostrożniość na wysokości stacji paliw PKN Orlen.

Około godziny 15.30 na paczkowskiej obwodnicy, na skrzyżowaniu przy stacji paliw PKN Orlen, doszło do kolizji dwóch samochodów. Zderzyły się osobowy mercedes oraz daewoo. Prawdopodobnie nikt nie odniósł obrażeń.

Na miejscu pracują strażacy i policjanci. Przejazd obwodnicą może być utrudniony. Apelujemy o zachowanie ostrożności. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

12 KOMENTARZE

 1. Wiadomości

  Sport

  Biznes

  Praca
  Moto

  Dom

  Styl życia

  Magazyn

  Imprezy
  Student
  Ogłoszenia

  Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Nysa Artykuł

  Oszustwo na budziki na kierowców. Jak mieszkanka Paczkowa straciła pieniądze [wideo]

  Dodano: 30 października 2013, 14:00 Autor: Sławomir Draguła

  Oszustwo w Paczkowie

  Więcej wideo w NTO TV: Najnowsze informacje lokalne, z Polski i świata

  Mieszkanka Paczkowa padła ofiarą oszustów – kobiety i mężczyzna. Zapłaciła za zamówione przez „oszusta” urządzenia, które rzekomo mają zapobiegać zaśnięciu kierowców w trakcie jazdy. Straciła prawie 3 tysiące złotych. Jak do tego doszło?

  Do punktu Lotto przyszła młoda kobieta, która powiedziała, że handluje urządzeniami dla kierowców. Miały one zapobiegać zaśnięciu za kierownicą.

  Oszustka poprosiła sprzedawczynię o możliwość pozostawienia urządzenia i o telefon, gdyby ktoś był zainteresowanym ich kupnem. Właścicielka kolektury zgodziła się.

  Za jakiś czas do punktu przyszedł mężczyzna, który widząc to urządzenie był nim bardzo zainteresowany i poprosił kobietę o zamówienie dla niego 30 sztuk. Pokrzywdzonej powiedział, że nie ma przy sobie pieniędzy więc prosi, żeby ta zapłaciła za zamówione przedmioty, a on za 20 minut przyjdzie z gotówką.

  Po chwili zjawiła się sprzedawczyni „budzików dla kierowców” z zamówionymi 30 sztukami. Właścicielka kolektury zapłaciła jej prawie 3 tysiące złotych.

  Kiedy rzekomy radca prawny nie zgłosił się po odbiór zamówionego towaru, mieszkanka Paczkowa zorientowała się, że padła ofiarą oszustów i powiadomiła o wszystkim policjantów.

Leave a Reply