Pijany leżał na drodze, teraz stanie przed sądem

6

Nietrzeźwy mężczyzna leżał na jezdni. Za zagrożenie, które mógł spowodować stanie przed sądem.

22 stycznia wieczorem, dyżurny nyskiej komendy otrzymał informację o nietrzeźwym pieszym na drodze w kierunku Kozielna. Według relacji świadka mężczyzna miał leżeć na środku jezdni. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Funkcjonariusze zauważyli pieszego, który chwiejnym krokiem poruszał się jezdnią bez odblasków, poza terenem zabudowanym.

– W związku z zagrożeniem jego życia i zdrowia mundurowi przewieźli go do domu. – mówi Katarzyna Janas, oficer prasowy nyskiej komendy. – Za brak odblasków i realne zagrożenie jakie mógł spowodować dla innych uczestników ruchu drogowego mężczyzna odpowie przed sądem. – dodaje.

6 KOMENTARZE

  1. I co nie wystarczyło chłopa zostawić w domu, tylko go ciągać po sądach, żeby mieć wynik!??
    Pewnie bezrobotny, albo robi za najniższą i z czego będzie płacić?
    Nie lepiej by było, gdyby mundurowi mieli kilka takich kamizelek ze sobą i w ramach kary kazali wykupić ze dwie , dla kogoś jeszcze z rodziny i po karze.
    Wiem, że zaraz będą pisać, a ma za co pić, to niech płaci ! Ale ilu niekiedy jest w podobnej sytuacji, po prostu przytrafiło się i należało by pomóc komuś zanim zaraz karać.

  2. Co ty człowieku piszesz, kto chodzi po jezdni pijany, komu to się zdarza, gdyby kierujący pojazdem go potrącił to pal licho, ale mogli zginąć ludzie w pojeździe. Takiemu to należałoby zabrać prawo jazdy/jeśli ma/, przecież poruszał się nietrzeźwy po drodze publicznej.

Leave a Reply