Nocny wypadek na Dworcowej

Efekt zderzenia z drzewem na ul. Dworcowej

Dwaj mężczyźni ranni w wypadku nieopodal stacji kolejowej.

 

[ads1]

 

Wczoraj około 23.20 na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Kolejowej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Jak udało nam się ustalić, jadący od strony Pomianowa w kierunku Paczkowa kierowca osobowego forda stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi na krzyżówce i uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku wypadku ranny został kierowca i jego pasażer. Obaj mężczyźni z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

 

10 KOMENTARZE

  1. Bo tam na tym odcinku trzeba mysleć,na stacje wożą kruszywo ……………kto widział to wie ze tam się nie popierdala ……

  2. Kto widział jak doszło do wypadku ten wie…. Wcale nie „popierdalali” jak to nazwałeś.Kierujący stracił panowanie nad samochodem.

  3. Bo tam na tym odcinku trzeba droge wyremontowac .wstyd ze tak krutki odcinek drogi nie jest w wremontowany i dolaczony do wyremontowanej drogi do Pomianowa D. a co do kruszywa to gdzie jest miejska zamiatarka ulic , i miejska policja od pilnowania porzadku na ulicach ???

  4. Sprzątanie drogi koło placu załadunkowego należy do osób któreten plac wynajmują. Niestety nic sobie ze sprzątania po sobie nie robią. Jadąc nawet te 40 na godzinę nigdy się na tym piasku nie wyhamuje. Też jestsm za tym żeby kontrolować dzierżawcę placu, droga nie dość że fatalna, słaba widoczność przy skręcie w ulicę Dworcową to jeszcze zanieczyszczona żwirem i piaskiem. Wstyd!!!!

Leave a Reply