Kolorowe stragany znów wypełnią Rynek

2
Jarmark Wielkanocny 2017. Foto: Klaudia Rozbicka

Już wkrótce na paczkowskim Rynku odbędzie się kolejna edycja Jarmarku Wielkanocnego.

Rękodzieło, domowe wypieki, pisanki, baranki, palmy i inne wyroby związane z tradycją wielkanocną i kulturą ludową – to niektóre spośród rzeczy, które będzie można kupić już wkrótce na paczkowskim Rynku. 13 kwietnia o godz. 9.00 rusza czwarta edycja Jarmarku Wielkanocnego.

Jak co roku, oprócz wystawców swoje stoiska zaprezentuje także młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy. Najmłodszych zabawiać będą animatorzy.

2 KOMENTARZE

  1. Tradycja jest zmyślona niedawno kultura ludowa , od zawsze znowu ktoś chce kasy nachapać , tylko na takim garnuszku ludowym daleko się nie pojedzie najwyżej do piekła zresztą w naszym kraju piekła nie brakuje i to w czasie niby pokoju wojna psychologiczna z uzurpatorami dalej trwa , coraz bardziej odnoszę wrażenie ,że Polacy są słabi emocjonalnie , bo pośredników do nieba na cmentarz potrzebują.

  2. akin Nie ma żadnej informacji o programie 'UWAGA’….więc odniosę swoje uwagi obiektywnie tutaj – te kobiety z Sienkiewicza zapomniały jak wychowały swoje dzieci,,,,ćpuny z wyrokami …za zniszczenia oświetlenia wokół murów . P.Małgorzata z córką Barbarą naciągnęła pół Paczkowa na kredyty…szok to ci młodzi jak powiedziała P.Irena są wszyskiemu winni to syn i wnuk P.Małgorzaty, ktorych zostawiono bez opieki dorosłych pare lat temu… no i rządzili,aż wyrządzili…krzywde bliżniemu. To oni ciągle się naśmiewają i zaczepiają P.Irene i jej córkę. Niestety nawet najbardziej inteligentny człowiek nie wytrzyma i nerwy puszczą. Prowokacje z ich strony to ewidentne …nawet po słowach Małgorzaty Z. kiedy ją nagrywała ’ ŻE SIĘ NIE WYWINIE’. Ludzie opamiętajcie się dajcie im spokojnie żyć.Wstydu i honoru nie macie.

Leave a Reply