Dożynki gminne 2014

3

Tegoroczne święto plonów odbędzie się 30 sierpnia na placu targowym przy ul. Jagiellońskiej.

Paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji ogłosił program tegorocznych dożynek gminnych. Tegoroczne święto plonów odbędzie się w ostatnią sobotę sierpnia na nowym placu targowym przy ul. Jagiellońskiej.

Uroczystości otworzy o godz. 13.00 tradycyjna Msza Dożynkowa z udziałem orkiestry dętej z Kamiennika w kościele parafialnym Św. Jana Ewangelisty. Tuż po niej korowód dożynkowy przejdzie na plac przy ul. Jagiellońskiej, gdzie odbędzie się koncert Orkiestry Dętej z Kamiennika oraz zespołów śpiewaczych Dziewiętliczanki oraz Mali Dziewiętliczanie.

Na godzinę 15.45 zaplanowano Turniej Sołectw Gminy Paczków, po którym zaprezentują się soliści paczkowskiego studia VOICES, Paczkowska Orkiestra Dęta oraz zespół śpiewaczy ECHO.

O godz. 18.30 rozpocznie się biesiada folkowa z Kapelą Wujka Idziego, a całość zamknie zabawa teneczna z zespołem AKUKU.

Imprezie towarzyszyć będą Mistrzostwa Paczkowa w siatkówce plażowej na Stadionie Miejskim w kategoriach młodzieżowych oraz otwartych.

dozynki 2014

3 KOMENTARZE

 1. W całej Polsce , dożynki odbywają się na stadionie , zobacz Bożenko poprzedni artykuł W DWÓCH ZDANIACH , to zobaczysz jaki stadion wygląda , a swoją drogą , kto jest gospodarzem stadionu ? Kto dostaje za utrzymanie porządku na stadionie pieniądze ? Ten człowik do zwolnienia !!!!!! Prosimy Horyzont i Radnego Pana Tetłaka o wniosek zwolnienia tego człowieka z gospodarza stadionu . To wstyd dla całego sportu w Paczkowie !!!!

 2. Zgadzam się z Panią,Pani Elżbieto.Przedstawiony fotoreportaż z obecnego wyglądu stadionu jest bardzo smutny w swojej wymowie i wymaga postawienia paru pytań.
  Przecież Klub Sportowy "SPARTA" dotowany jest również z budżetu Gminy?
  Czy Gmina ma zatem jakiś wpływ na istniejący stan rzeczy?
  Jestem zwolennikiem rozwoju sportu,ale trzeba mieć jednak świadomość,że to są społeczne pieniądze,powinny być racjonalnie wydatkowane i powinny się również "amortyzować" społeczności gminnej poprzez wygląd stadionu.
  Czy władze Klubu "SPARTA" nie powinny skomentować obecnej sytuacji?
  Aby oddać sprawiedliwość, trzeba dodać,że w czasie dyskusji nad budżetem Gminy istniały w gronie RM kontrowersyjne zdania na temat wysokości środków przeznaczanych na remonty obiektów sportowych.
  A może jednak oponenci mieli rację?

Leave a Reply